Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Wojas
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Wojas

Stanowisko
Miasto
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Powtórka z rozrywki, osoby mające umowę zlecenie nie dostają pieniędzy w terminie. Według umowy wynagrodzenie powinno wpłynąć do 15-tego dnia w każdym miesiącu. W sierpniu, z uwagi na święto państwowe, wypłata była zawsze po 15-tym. Wobec tego, firma spóźnia się z wypłacaniem pieniędzy pomimo swoich zapisów w umowie, to jest po prostu żart jakiś, wszyscy mają to w nosie.

Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Moja przygoda z Wojasem była całkiem spoko. Wiadomo, kierownikom zależy na osiąganiu targetów, bo z tego mają pieniądze po prostu. Dla mnie sprawa była prosta. Trzeba było po prostu zająć się swoją robotą, tak — patrzeć na wskaźniki, pomagać klientom i nie robić syfu w sklepie. I to tyle. Nie trzeba tutaj było nie wiadomo jakiej filozofii. Wiadomo, raz jest lepiej, raz gorzej — ale to jak wszędzie! Trzeba cały miesiąc zbalansować po prostu, tak żeby się zgadzało i tyle. Przychodząc tam z przekonaniem, że się będzie siedzieć i pierdzieć w stołek, tylko sobie szkodzisz. No niestety, ale w każdej pracy tak jest. Przychodzi się po to, żeby pracować, a nie zbijać bąki. W innej robocie co miesiąc ustawiali wyższe targety, gdzie nie było opcji żeby je w ogóle spełnić. I premii nie było. A w Wojasie jest, a jak target wyrobisz, to i fajna ta premia jest. Faktycznie, najniższa krajowa to słaba opcja, zwłaszcza jeśli pracuje się w polskiej firmie, a nie zagranicznej. Podsumowując, praca była okej, ale kasa mogła by być lepsza, tak uważam.

Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam chciałabym podzielić się swoimi spostrzeżeniami. Firma taka jest super dla pracowników że aż proponują obecnemu kierownikowi (który jest na zastępstwie) przejście na agencje żeby kierownik z macierzyńskiego nie miał powrotu. Tak się dba o swoich pracowników.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracuje w firmie od kilku lat i jestem bardzo zadowolona. Fakt. pracy jest sporo, ale wszystko dostajemy na czas. Wojas to solidna firma. Mam fajny zespół i kierownika. Kierowniczka Regionalna zawsze potrafi pomóc i rozwiązać każdy problem. Jest sprawiedliwa i wie jak wygląda praca od str. Sprzedawcy bo sama nim była. Myślę, że te które narzekają powinny zmienić pracodawcę i zwolnić miejsce komuś kto doceni pracę w tej firmie.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Już w czasach PRL Nowy Targ kojarzył się wszystkim Polakom z butami - wielu z sentymentem do dziś wspomina słynne Relaksy produkowane w Nowotarskich Zakładach Przemysłu Skórzanego Podhale. Olbrzymi kombinat nie wytrzymał jednak wolnorynkowych przemian gospodarczych po 1989 roku

W tym samym czasie Wiesław Wojas, przedstawiciel rodu związanego od wielu pokoleń z produkcją obuwia, postanowił szyć buty pod marką Wojas, ręcząc tym samym własnym nazwiskiem za wyjątkową solidność ich wykonania. W 1990 roku zatrudnił kilka osób i otworzył pierwszy salon firmowy. Produkcja w pierwszym roku działalności sięgnęła kilkudziesięciu tysięcy par butów.

Zdjęcia od pracowników firmy Wojas

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Wojas

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Wojas do zatrudnienia?

⚡ Z 4 pracowników firmy Wojas 2 poleca pracę w firmie, 2 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Wojas

4 pracowników firmy Wojas ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,3 z 5

💼 Jak pracownicy Wojas oceniają zarząd firmy?

4 pracowników firmy Wojas ocenia pracę zarządu na 3,3 z 5

📈 Jak pracownicy Wojas oceniają karierę w firmie?

4 pracowników firmy Wojas ocenia karierę w firmie na 3,3 z 5