сетевой маркетинг
Работа в Tiens (Тянши Украина)
Оценка работы Tiens

Tiens: отзывы о работе на должности офис-менеджер

Львов

Офис-менеджер

Плюсы:

Моя співпраця почалася з дод.доходу. оскільки я працювала на держ. роботі з з/п 1200грн. Саме таку ставку пропонували молодому спеціалісту після вузу, зараз це 2800грн. Не дуже змінилось. На держ. роботі я швидко зрозуміла що потрібен підробіток, знайшла вулечне оголошення, подзвонила і мене покликали на співбесіду. Після співбесіди я пройшла навчання. Чи я щось зрозуміла, ні ! Зрозуміла лиш те, що компанія працює в напрямку Здоров’я. І що мені людині з медичною освітою треба розібратись. Того, що у вузі я вчилась 4р. і на роботі всерівно наново вчилась працювати.

На днях повернулась з Китаю, куди літала в компанію і основні виробничі бази + було навчання ! Мені оплатили подорож 2,5тис. Доларів (переліт, проживання, харчування, навчання) для того щоб я стала ще ефективнішим менеджером, і отримувала більший дохід ! Чи є таке на держ. роботі? Ні !

З мінусів, як і будь-де треба Працювати ! Розчарую, тих хто думає, що сівши позу лотоса Вам приходитеме дохід ! Так не працює. Це робота, її треба робити ! І результати будуть 100%

Напочатку я бачила відгуки якихось «ігриків», «х» і людей які навіть не вказували свого ім'я, що це «розвод», і т.д. та я маю свою думку, і сама завжди у всьому розбираюсь! Це мене і спасло! Я розібралась, працювала і маю результат. Хочете результат, приходьте розбирайтесь. Удачі, результату Вам)

Треба працювати)

Офис-менеджер

Плюсы:

Глобальна індустрія, компанія завжди розвивається, йде в ногу з часом! Постійно дарує Дистриб’юторам різні мотиваційні програми в немалих Сумах!

Потрібно мати бажання щоб працювати!

Офис-менеджер

Плюсы:

Народ! Зараз 21 століття, це не та пора коли можна начитатися відгуків, і вірити їм. Думайте своєю головою, робіть власні висновки. Ми всі розумні люди, якщо беретесь за якусь справу, робіть по совісті. Я була в «серці корпорації» і тепер хто би, що би не говорив, я знаю що це правда, що вона існує! Це не фотошоп. «У меня єсть мозг и я могу им думать»

Робота для тих хто має бажання розвиватися, потрібні час і терпіння.

Офис-менеджер

Плюсы:

Я працюю в компанії менше року. Тут розроблена дуже якісна система роботи. По ній легко рухатися і досягати хороших результатів у фінансовому плані і в плані кар'єри. Нічого не потрібно видумувати. Треба просто працювати.

Робота дуже проста.

Офис-менеджер

Плюсы:

Мені настільки подобається проект Тієнс, він реалізовує усі мої цілі, доходи, подорожі, тут є справжні друзі, не сумнівайтесь тут все чесно і справедливо !

Не було.

Фото от сотрудников компании Tiens

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Tiens

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Tiens для трудоустройства?

⚡ Из 116 сотрудников компании Tiens 41 рекомендуют работу в компании, 72 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 3 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Tiens

116 сотрудников компании Tiens оценили оплату труда на 3,7 из 5

💼 Как сотрудники Tiens оценивают начальство компании?

116 сотрудников компании Tiens оценили работу начальства на 3,7 из 5

📈 Как сотрудники Tiens оценивают карьерный рост в компании?

116 сотрудников компании Tiens оценили карьерный рост в компании на 3,7 из 5