Работа в EVA, Линия магазинов

Отзывы сотрудников о компании EVA, Линия магазинов

EVA – це по-родинному

«Лідер на ринку drogerie, переможець Retail awards впродовж 5 років» - і от у вас уже злипаються очі від формальностей. А EVA — це, перш за все, люди. Бо за кожним проектом, за кожною вершиною стоїть міцна #Команда. Саме нею ми пишаємось і цінуємо її найбільше! Сьогодні нас вже більш як 11 000! Як все починалось? З першого магазину у Дніпрі, у 2002 році. День 11 листопада, став для нас особливим назавжди. Цього дня ми святкуємо день народження EVA.

Клієнтоорієнтованість

Наша цінність – #клієнтоорієнтованість допомогла нам втілити програму лояльності, завдяки котрій кожен клієнт EVA має можливість вигідно купувати в мережі все необхідне. Серед учасників EVA-Мозаїка сьогодні понад 7 млн. українців! Також всіх бажаючих EVA запрошує на навчання до «Школи блогерів» і до участі в проекті «Клуб щаслива мама».

Ефективність

Фактичним підтвердженням ще однієї цінності EVA – #Ефективність, стали вражаючі показники мережі: перша торгова мережа за виторгом на торгову точку, а також перша за кількістю магазинів на ринку drogerie. І, нарешті, EVA №1 за товарообігом на ринку drogerie. І, до речі, "Вибір року 2019 - теж наш.

Професіоналізм

Цінність EVA – #Професіоналізм допомогла нам отримати рекордну кількість нагород:

• Кращий вітчизняний товар 2012
  • HR бренд Україна 2012, 2013,2015
  • Private label 2013, 2014, 2016,2017,2018
  • Retail awards 2011, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019
  • Міжнародне визнання: EVA едина серед українських ритейлерів представила свої власні торгові марки в залі «Слави й інновацій» на щорічній профільній виставці PLMA–2017 у м. Амстердам (ТМ Patricia Ledo, ТМ GlamBee, ТМ Estima,ТМ Ombrello, ТМ Lingery).
  • Номінація PLMA'S International Salute to Excellence Awards у категорії «Модні аксесуари» у 2019 р. (ТМ «Viv’en petty»).

Динаміка

Хіба це всі наші нагороди, досягнення та відзнаки? Звичайно ж, ні. Цінність EVA — #Динаміка доведена і іншими показниками: сьогодні EVA — це 900+ магазинів у більш як 300 містах України. Це два розподільчі центри і два сортувальних центри. Це 11 000+ працівників, що складають велику, дружню, міцну EVAfamily.

Відповідальність

І, нарешті, шоста цінність EVA: #Відповідальність надихнула нас на створення кількох надважливих благодійних проектів, як, наприклад, EVA orange days, а також можливість списання (за бажанням) на благодійність бонусів з картки EVA Мозаїка.

Всі шість цінностей і є основою нашої роботи:

1. Команда
  2. Клієнтоорієнтованість
  3. Ефективність
  4. Професіоналізм
  5. Динаміка
  6. Відповідальність

Завдяки їх втіленню ми щодня стаємо все більш міцною, дружною командою, що веде EVA до нових перемог!

Почта России
Альфа-Банк