Работа в Yaware

Отзывы сотрудников о компании Yaware

Yaware — компанія-розробник інноваційного програмного забезпечення. Наша команда складається з талановитих програмістів, тестерів та маркетологів, ми за короткий проміжок часу зуміли зайняти свою нішу на ринку продуктів для електронної комерції та продовжуємо активно розвиватися. Саме завдяки цьому нам завжди вдається бути на крок попереду наших конкурентів. Ми завжди відкриті для партнерів та нових ідей. Ми цінуємо творчість та професіоналізм. MagneticOne є молодою і енергійною командою, що складається з досить різних людей — різного віку, життєвого досвіду та переконань. Нас єднає бажання створювати найкраще програмне забезпечення, що спрощує життя для наших клієнтів та дає їм нові можливості.

Коротка інформація

Компанія Yaware пропонує інструменти, які дозволяють будь-якій компанії, використовуючи дані, стати більш успішною. Продукти Yaware легко інтегруються у ваш бізнес і надають ключові дані для прийняття важливих рішень щодо:

• продуктивності працівників;
  • продуктивності на місцях;