Zostaw opinię
Deichmann
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Deichmann
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

3 Nie polecają pracy w firmie.

1 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Deichmann

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracodawca jest jak dla mnie w porządku. Zatrudniają na ćwierć, albo pół etatu. Cały etat ma kierownik i zastępca, przez co mają o wiele więcej pieniędzy niż reszta. U mnie w mieście dawali 17 zł brutto za godzinę. Słaba atmosfera w pracy, a to dzięki kierowniczce, która notorycznie wyśmiewała się z pracowników, pisała notatki służbowe nie wiadomo za co. Oczywiście ona też robiła dużo błędów, ale miała na to przyzwolenie kierowniczki regionalnej.

Co można ulepszyć:

Bardzo słaba współpraca kierownictwa z pracownikami.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie mniej niż rok
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:
Co można ulepszyć:

Zdecydowanie nie można pokazywać, że wie się więcej, czy zauważa się błędy systemu. Jak się wychylisz — od razu wypowiedzenie. Nie ma szans na jakąkolwiek negocjację. Po prostu uczeń nie może przerosnąć mistrza. Jeśli nie przeszkadza ci bycie wyzyskiwanym na każdym kroku, to śmiało. Każdy każdego obgaduje, wbija szpile, tworzą się teorie spiskowe niekiedy z kosmosu. Ot, byle by się podlizać górze. I co za to dostaniesz? Nadgodzinki oczywiście, albo ćwierć albo pół etatu więcej. Czy przełoży się to na wypłatę? Ahaha, nie. Ciesz się jak dostaniesz 2 tysiące, oczywiście zakładając, że wszystko policzyli dobrze. Ile razy trzeba było się dopominać, bo coś pominęli… Oczekujesz podziękowań, poklepywania po pleckach? Zapomnij. Ktoś niesłusznie cię ochrzani? Nie licz na «przepraszam». Popełnisz błąd i będą cię wytykać palcami do tego stopnia, że odechce ci się przychodzić do pracy. Oczywiście kierownicy i przydupasi kierowników błędów nie robią żadnych. Rozwoju tutaj nie uświadczysz. Masz sprzedawać klientom, a raczej wciskać im, nieważne jakim kosztem. Klienci to najgorsze zło dla paniusi ze sklepów. Robisz na 3 etaty jako sprzątaczka, rozładunkowy, kasjer — oczywiście nie przekłada się to na wypłatę. Leci z ciebie pot ciurkiem, jak odbierasz dostawę, a potem taka upocona idziesz obsłużyć klientów, no super sprawa. Chcesz skorzystać z toalety czy zjeść? Możesz to zrobić tylko w czasie 15 minutowej przerwy. Rzeczy z reklamacji, które są rozliczone jako zwroty, kierownik normalnie wkłada do ponownej sprzedaży na półkę. Robisz za detektywa i w każdym kliencie musisz widzieć potencjalnego złodzieja, no dramat. Oczywiście wielka firma, a na ochroniarza to kasy nie ma, bo bieda, wiadomo. Czas na spełnianie swoich hobby? Dobre sobie, masz myśleć o sklepie, oddychać sklepem i nie wiem co jeszcze. Musisz być w gotowości 24/7 bo może akurat będziesz wezwany do pracy przez kierownika. Mówią do ciebie jak do debila, jak pokazują ci tajny sposób na układanie kartonów w wężyka. Kierownictwo utwierdzi cię w przekonaniu, że jesteś nikim, bo tak trzeba według firmy postępować z ludźmi. To w sumie oczywiste, jak decydujesz się na pracę za głodową stawkę, to firma uznaje, że może cię traktować jak najgorszy sort. Uważajcie na siebie i omijajcie tą firmę jak się da.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
Grupa Deichmann jest największym detalicznym sprzedawcą obuwia w Europie. Firma została założona w 1913 roku w Essen w Niemczech przez Heinricha Deichmanna i jest obecnie własnością trzeciego pokolenia rodziny. W Polsce działamy od 1997 r. i zatrudniamy obecnie ponad 2000 osób. Jako firma rozwijająca się w sposób zrównoważony, od kilkudziesięciu lat możemy zapewnić naszym pracownikom stabilną pracę w dobrej atmosferze oraz szansę dalszego rozwoju.

Zdjęcia od pracowników firmy Deichmann

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Deichmann

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Deichmann do zatrudnienia?

⚡ Z 6 pracowników firmy Deichmann 2 poleca pracę w firmie, 3 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 1 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Deichmann

6 pracowników firmy Deichmann ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,3 z 5

💼 Jak pracownicy Deichmann oceniają zarząd firmy?

6 pracowników firmy Deichmann ocenia pracę zarządu na 3,5 z 5

📈 Jak pracownicy Deichmann oceniają karierę w firmie?

6 pracowników firmy Deichmann ocenia karierę w firmie na 3,3 z 5