Работа в GOLDI
Ровно

Отзывы о работе в GOLDI — Ровно

октябрь 2020
Работаю больше 10 лет
моє улюблене підприємство) робота хороша, цікава, різностороння. офіційне працевлештування, офіційна і стабільна зп, а не мінімалка на карту. хороший молодий колектив. сачкувати тут, звісно, не вийде, але якщо хочете працювати і заробляти достойно, то вам однозначно на Льонокомбінат.

Менеджер ВЭД

октябрь 2020
Добрий день.
Вже четвертий рік працюю на компанії «Т-Стиль» і що хотіла б сказати.
Дитяча мрія про роботув крутій команді та крутому офісі здійснилася.
Чудові умови праці, класний колектив, вимоглеве керівництво (на те Вони і керівництво!), конкурентна заробітна плата.
Робота дає змогу щодня спілкуватися з великою кількістю людей (партнери, як в Україні так і за кордоном, по всьому світу), переймати їх досвід.
Це робота, яка кожного дня відкриває двері у вивчення чогось нового, тому однозначно рекомендую приєднатись до колективу «Т-Стиль».
Всюди однозначно є, що покращити, і в Нашій компанії теж. Але команда, яку зібрали власники, саме і працює над тим, аби зробити кожен день роботи компанії та її працівників кращим.

Швея

май 2020
Такую зарплату я и сейчас не могу найти, как получал на комбинате год назад. Никогда начальство не зажимало деньги, если есть работа ты бери и работай. Не хочешь работать соответственно меньше зарплата. Все доступно и понятно. Бонус, премии на постоянной основе.
Не могу так сказать.
585, Золотой