Работа в TechMagic

Отзывы сотрудников о компании TechMagic

март 2019
TechMagic — це Above and beyond. — топові перспективи розвитку — веселий та професійний колектив, який став як родина для мене — цікаві та захоплюючі проекти як з технічної, так і з бізнес частини — надзвичайно професійна та дружня менеджмент команда, яка знаходиться разом з тобою в одному офісі, в одній кімнаті, та не ховається в особистих кабінетах TechMagic — це команда з найкращих друзів :)

Часто задаваемые вопросы о работе в компании TechMagic

Рекомендуют ли сотрудники компанию TechMagic для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию TechMagic для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании TechMagic оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании TechMagic оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании TechMagic оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 1 оценки.

TechMagic — нова яскрава компанія, що всього за 2 роки об’єднала більше 50 професіоналів та відкрила 2 бізнес-представництва у США (Сан-Франциско і Бостоні).

За відгуками наших співробітників на DOU, TechMagic ввійшов в TOP-10 кращих роботодавців в ІТ у Львові.

Ми працюємо з перспективними стартапами з Силіконової Долини та Лондона.
Серед наших розробок є великі fintech-аплікації, фітнес -трекери з ігровими механіками та інші цікаві продукти.

У нас ти зможеш працювати з найновішими технологіями: iOS, Android, Node.js, Angular.js, React.js. Близько 82% проектів у компанії — проекти, які ми пишемо «з нуля», закладаючи власні архітектурні рішення.

Ми долучаємося до створення продуктів, про які пишуть у американських Forbes та Techcrunch.

У нас невеликі і надзвичайно ефективні команди, де кожен розробник та QA тісно спілкується із фаундером проекту та безпосередньо залучений у створення продукту.

Компанія має чіткий технологічний фокус — мобайл та MEAN stack. Це дозволяє нам бути кращими експертами у своїй справі і створювати комм’юніті для обміну досвідом.

А також ми рятуємо людей від бюрократії великих компаній та нудних legacy-проектів:)

Якщо ти розглядаєш для себе нові можливості, запрошуємо до нас на знайомство!

VK
Директ Кредит