Оценка работы TechMagic

Отзывы сотрудников о компании TechMagic

Плюсы:

TechMagic — це любов з першого погляду. Прийшовши на першу співбесіду, я одразу зрозуміла, що хочу і буду тут працювати. Від перших інтерв'юерів і до знайомства з своїм безпосереднім лідом, ні разу не виникло відчуття дискомфорту чи невиправданих очікувань. Офіс комфортний, HR — ки молодчинки. Можливостей розвитку себе, як особистості і як професіонала, просто мільйон (велика к-ть внутрішніх івентів, багато зовнішніх спікерів з різних професійних напрямків). Дуже уважно в компанії прислухаються до побажань працівників, щодо проекту чи нових ініціатив. І саме головне, TechMagic — це одна велика дружня команда.

Плюсы:

TechMagic — це Above and beyond. — топові перспективи розвитку — веселий та професійний колектив, який став як родина для мене — цікаві та захоплюючі проекти як з технічної, так і з бізнес частини — надзвичайно професійна та дружня менеджмент команда, яка знаходиться разом з тобою в одному офісі, в одній кімнаті, та не ховається в особистих кабінетах TechMagic — це команда з найкращих друзів :)

TechMagic — ІТ компанія, що всього за 4 роки об'єднала більше 100 професіоналів та відкрила 2 бізнес-представництва у США (Сан-Франциско і Бостоні).

За відгуками наших співробітників TechMagic увійшов в TOP-10 кращих роботодавців в ІТ у Львові (за версією сайту DOU за 2018 рік).

Ми працюємо з перспективними стартапами з Силіконової Долини та Лондона.

Фото от сотрудников компании TechMagic

Часто задаваемые вопросы о работе в компании TechMagic

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию TechMagic для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании TechMagic 2 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании TechMagic

2 сотрудников компании TechMagic оценили оплату труда на 5,0 из 5

💼 Как сотрудники TechMagic оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании TechMagic оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники TechMagic оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании TechMagic оценили карьерный рост в компании на 5,0 из 5