Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

2 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie CTDP Telemarketing

Stanowisko
Miasto
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie ma się co dziwić, ze firma upada skoro dobrych pracowników zwalniali a zostawiali tylko tych «swoich» ludzi… nawet ogłoszeń w necie do pracy już nie ma, profil na fb milczy, żadnych nowych postów l… mają co chcieli, skoro nikt nie był dla nich zbyt dobry…

Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Witam. Szczerze nie polecam tej firmy. Człowiek się stara jak może a i tak zostaje zwolniony, jak masz gorszy miesiąc to dają plan dwudniowy masz zrobić 3 umowy w dwa dni bo jak nie to zwolnienie. serio. :/ tak się nie robi z ludzmi! Do tego wyrzuty koordynatora jak to niby złe rozmawiasz, haha dodam ze na początku rozmawiałam gorzej bo się uczyłam i wtedy mnie chwalił a jak miał mnie już wykopać (a wtedy miałam świetne rozmowy) to nagle się okazało ze rozmowy mam bardzo złe prowadzone… no cóź, na każdego można się przyczepić przecież.żadne płacze i prośby o dodatkowe odsłuchy nie pomogły, przełożony arogancki i bezczelny. Jeśli zaś chodzi o cała resztę w firmie mi się podobało pod względem konkursów i szkoleń, urządzaliśmy urodziny, wyjścia grupowe itp. Żałuje ze po prostu trafiłam na takiego koordynatora. Gdybym była w innej grupie to pewnie pracowałabym dalej. Teraz pracuje w innym cały center gdzie mnie doceniają za moja ciężka prace i starania. Podsumowując, próbujcie jeśli dobrze traficie na przełożonego to porobicie a jak nie to możecie spokojnie szukać innej pracy…

Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Bardzo porządna firma. Profesjonalne podejście do pracownika i znakomita znajomość branży CC

— godziny pracy (stałe 8–16)

— wynagrodzenie zasad.+wysokie premie.

— stres

— po pewnym czasie może doskwierać monotonia.

Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

— dobra praca dla studenta

— dobre pieniądze

— duże możliwości rozwoju

— świetne miejsce pracy.

— ogromna presja

— praca wyczerpuje psychicznie.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Wiele lat doświadczenia i ciągłego rozwoju oraz korzystania z najnowszych rozwiązań technologicznych sprawiło, że jesteśmy liderem w branży marketingu sprzedażowego na polskim rynku. Z naszymi partnerami biznesowymi podejmujemy wieloletnią współpracę, świadcząc im usługi na najwyższym światowym poziomie.

Unikatowe know-how zawdzięczamy solidnej pracy oraz budowaniu przyjaznych relacji z kontrahentami dostarczając im niepowtarzalnych rozwiązań biznesowych.

W nowatorskim programie Behavioral Sale Marketingu zajmujemy się pozyskiwaniem klientów łącząc nowoczesny marketing ze skutecznością telefonicznego marketingu bezpośredniego.

Dzięki temu zapewniamy praktyczne rozwiązania naszym kontrahentom. Dajemy impuls do zmian, które wiążą się z nowymi szansami.

Zdjęcia od pracowników firmy CTDP Telemarketing

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.