Zostaw opinię
Zespół
Możliwości dla kariery
Normalnie
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dobre miejsce pracy dla emerytów. Niskie zarobki spokojna praca życzliwi i dobrzy ludzie i tyle.

Dobra atmosfera.

Co można ulepszyć:

Niska pensja brak rozwoju.

Docenić doświadczonych pracowników.

Piaseczno
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jestem w szoku, w jaki sposób przeprowadzono rekrutację! Otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną, ale umówiłyśmy się, że Pani Rekruterka zadzwoni do mnie następnego dnia aby ustalić termin, poniewaz nie ma dostępu do kalendarza. Czekałam tydzien na ten tel, wysłałam smsa przypominajacego, a po kolejnych kilku dniach sama zadzwonilam, poniewaz jeszcze wtedy zalezalo mi na pracy w tej firmie. Wiec obiecano mi ponownie kontakt «po weekendzie», aby ostatecznie wybrac termin i porozmawiac o moim doswiadczeniu. Jak sie domyslacie — cisza. Dałam spokój. Mineło kilka tygodni i otrzymałam pustego maila z ich systemu rekrutacyjnego. Próbowałam zadzwonic i zapytac, czy moze jednak cos sie dzieje w tej rekrutacji. Oczywiscie Pani Rekruterka nie ma nawet odwagi, zeby odebrac ode mnie telefon. A chwilkę pózniej otrzymuje juz pełnego maila, ze dziekuja mi za zaangazowanie w proces rekrutacyjny i poswiecony czas, ale złożyli ofertę innej osobie. BRAWO! Szczerze mówiąc nigdy tak olewczo mnie nie potraktowano. Nawet jesli otrzymywałam negatywny feedback, to przynajmniej po jakiejkolwiek merytorycznej rozmowie, a nie po obiecywankach spotkania. Bardzo brzydkie zachowanie!

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 2-5 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Wyjątkowe miejsce pracy, wspaniali ludzie i możliwość rozwoju zawodowego/ godziny pracy, opieka medyczna, dobre obiady, zniżki na kosmetyki, wsparcie przy adaptacji do pracy, szkolenia dla nowych pracowników.

szkoda, że to Piaseczno.

GRUPA DR IRENA ERIS

Grupa Dr Irena Eris nieprzerwanie od ponad 30 lat odnosi sukcesy zarówno w Polsce, jak i za granicą. Nasz świat to wyjątkowe połaczenie kompetencji Laboratorium Kosmetycznego Dr Irena Eris z zakresu tworzenia najwyższej jakości kosmetyków, z dopasowaną do indywidualnych potrzeb profesjonalną pielęgnacją, którą uosabiają Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris oraz dbałością o komfortowy wypoczynek w luksusowych Hotelach SPA Dr Irena Eris - na Wzgórzach Dylewskich, w Krynicy-Zdroju i Polanicy-Zdroju.

Zdjęcia od pracowników firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris 2 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris

3 pracowników firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,0 z 5

💼 Jak pracownicy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ocenia pracę zarządu na 4,5 z 5

📈 Jak pracownicy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris ocenia karierę w firmie na 3,0 z 5