Работа в FishkiFood
Найдено: 5 из 31 отзыва
Пекарь

FishkiFood: отзывы о работе на должности

январь 2021
Работал больше 10 лет
Я пропрацювала в цій компанії багато років. Дуже задоволена. Змогла побувати на різних посадах. Тут молодий колектив, лояльне і розуміюче керівництво, сучасний підхід до роботи. Підбирають під вас територіальне розміщення і графік роботи. Є можливість заробляти додатково, цікаві поїздки на виробництво, тренінги, Достойна заробітна плата.
Відсутність корпоративних зустрічей.

Харьков,
январь 2020
Роботи дуже і дуже багато, відповідно і заробити пристойну зп реально, тому що вона безпосередньо залежить від виконання плану. Коли йшла на співбесіду, начиталася негативних відгуків і побоювалася. Але абсолютно даремно. Все нормально тут.
Нічого.

январь 2020
Работаю по сегодняшний день в данной компаниии скажу что мне нравиться работа. Очень интересная, есть перспективы роста и много сотрудников компании которые работают годами. Коллектив супер, а кто не вписался вечно будет чем-то недоволен. Кто хочет расти и развиваться то вам сюда!
Ничего.

январь 2020
Крута команда та керівник, завжди йде на зустріч, графік 2/2 також зручний, оскільки є можливість трішки переключитися від роботи. Можливість отримувати бонус від суми продаж також велика перевага компанії. Є можливість працювати біля дому.
Нічого, все подобається.

октябрь 2019
Пришла работать в компанию во время учебного года. Взяли без опыта работы и с пониманием отнеслись к тому, что я учусь на стационаре. Предложили удобный график по дням, чтобы я могла совмещать. Выплата зарплаты стабильно 2 раза в месяц за отработаные смены. У меня замечательный териториальный менеджер, который всегда старается помочь в решении рабочих вопросов. Расположение места работы рядом с домом. Хожу пешком и не трачу на проезд.
12-часовой рабочий день, когда много людей — это тяжело.
КДВ Групп
Health & Nutrition