Работа в Бодо Украина
Оператор

Бодо Украина: отзывы о работе на должности

неудовлетворительно

январь 2022
- Коллектив ( операторы)
- Выплата зарплаты вовремя
- Местоположение офиса.
Что тут сказать, коллектив держится как может, все операторы пытаются быть друг за дружку, но начальству, не нужен сплоченный коллектив, поэтому выживает тут сильнейший! Показатели - меняют как перчатки и зависят они скорее всего от настроения того самого начальства. График... даже если ты идешь работать на 9-ти часовой график, будь уверен буш работать по 12-ть, в принудительном порядке. Доп. Продажи о которых не говорили когда брали на работу, тоже есть и почти вся премия зависит от них, поэтому ну что ж тут.... работаем без нее, на ставку :) Очень "ПРИЯТНЫЙ" работодатель... ну прям не налюбуешься и компания которая приносит "ВАУ" людям, приносит совсем другие эмоции своим работникам, хотя от них зависит качество обслуживания самих клиентов. Ну и зарплата для Киева, так себе... Будьте бдительны с выбором, желаю Вам найти ВАШУ работу, где Вас будут уважать и оплачивать Ваш труд пропорционально Вашей работе!

Июнь 2022
Доброго дня.
Дякуємо, що були частиною нашої команди. На співбесіді ми завжди озвучуємо розмір заробітної та показники, від яких залежить її преміальна частина. Також обговорюємо, що є три типи змін: 9-20, 9-18 та 11-20 (ці зміни чергуються між собою). При цьому графік роботи складається на місяць вперед, а кожен менеджер має змогу вказати свої побажання та обов’язкові для нього вихідні дні.
Дійсно, усі співробітники контакт-центру, в тому числі на керівних посадах, у період сезонних продажів компанії не можуть брати відпустку та працюють в графіку з 9:00 до 20:00. Адже збільшується кількість звернень — ми не можемо залишити клієнтів без нашої допомоги. У робочий день для менеджера передбачено три перерви — дві по 40 та ще 20 хвилин.
Бажаємо знайти вам роботу, яка буде приносити задоволення та відповідатиме всім вашим критеріям. Дякуємо ще раз за відгук, це допомагає нам стати краще.
FIX PRICE
Lamoda