Зарегистрированная компания
bodo (Бодо Украина)
Оценка работы bodo
обычно
плохо

Отзывы сотрудников о компании bodo

Плюсы:

За последние пол года никто не уволился бо всех уволили на Новый год бо старый формат не подошёл новому секретарю шефа) а чего hr так часто увольняются ? За последние пол года сколько ушло?

Все.

Плюсы:

Никаких.

Нормально относиться к сотрудникам. Не увольнять одним днём, не матюкать сотрудников, и не унижать. Не надо там работать.

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день. Не хочемо вірити у нещирість відгуку, але за останні півроку жоден з new business manager не залишав нашу команду. Щодо звільнення в один день - така ситуація можлива у декількох випадках: крадіжка, накопичення критичних помилок, які призводять до втрачання коштів компанією, а також за взаємною згодою. Уся процедура звільнення відбувається за Кодексом законів про працю України.

Плюсы:

Не увидела.

Была на собеседование. Сначала ждала минут 20 пока hr найдёт время на меня, потом 4 часа самого собеседования с двумя разными hr-ми, из них часа 1,5 был разговор, а остальное время я была в ожидании. Договорились встретиться на следующий день чтобы приступить к работе и изучению, но в итоге у hr и у директора выключены телефоны, а я опять потеряла день. До этого дня не читала комментарии, но вижу что стоило. В компании наплевательское отношение к новым кандидатам, а это уже плохое начало карьеры.

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Караліно, добрий день. Ви описали ситуацію неповністю. Спочатку наш рекрутер Євгенія домовилась з вами щодо співбесіди на вакансію менеджер відділу якості 26.09, потім ви через хворобу перенесли співбесіду на 27.09. Зранку 27.09 Євгенія вам надіслала повідомлення, чи очікувати вас, ви відповіли, що надасте відповідь пізніше. А замість того, щоб повідомити час, коли вам зручно приїхати на співбесіду, о третій годині того ж дня ви просто приїхали в офіс без попередніх домовленостей. У цей момент рекрутер Євгенія була на іншій співбесіді, тож ви трохи почекали, а потім вам провела коротке інтерв'ю інша рекрутер та дала тестове завдання для виконання. За результатами тестового завдання, на жаль, не змогли надати позицію менеджера відділу якості, але повідомили, що, можливо, наступного тижня відкриється вакансія менеджера контакт-центру. І якщо б вакансія з'явилась, то Євгенія зателефонувала б вам. Але наступного тижня потреби в додаткових позиціях менеджерів контакт-центру не було, тож Євгенія вам і не телефонувала. Щодо вимкнутих телефонів - 28 та 29 вересня - це вихідні, й справді, телефони робочі рекрутерів вимкнені. Непорозуміння трапляються. Бажаємо вам, щоб місце роботи вас повністю влаштовувало та приносило лишень позитивні враження.

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Неймовірно розвинута корпоративна культура. Кожен працівник (а я можу казати лише про відділ де працював я) це не окремий організм, а невід'ємна частинка великої сім'ї. Часто, люди не люблять своїх керівників. Але це не про відділ якості. Надзвичайно уважна до кожного співробітника, з почуттям гумору та самовіддачею. Вдале розташування офісу, поряд з декількома піцеріями та Сільпошкою. Також, присутня кімната для відпочинку зі столами для тенісу і пуфиками:)

В офісі немає кімнати для куріння. Я людина, яка любить себе травити, але місця для цього пагубного заняття у Бодо немає. Що поробиш? Бодо прививає здоровий спосіб життя.

Плюсы:

С плюсов оформление с первого дня и вкусное кофе. А так одни минусы. Обучением новых сотрудников не занимаются вообще, текучка страшная. Руководителям на сотрудников пофиг. Пришли, тыкнули бумажки и ушли. А потом только ходят и намекают на то, чтоб ты самостоятельно уволился.

Нет обучения сотрудников.

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Я з тих, хто вижив. Вирішила так почати, бо тут безліч відгуків про керівника відділу якості та роботу в цілому і вони далеко не позитивні. Але я пишу цей відгук із вдячністю. Перше — це плюси: своєчасна з/п, знижки на подарунки для співробітників, кава/чай, просторий кабінет, зручні стільці, окреме робоче місце для кожного, суперський колектив, можливість кар'єрного росту, подарунки на дні народження. Я починала як менеджер по роботі з клієнтами, потім пройшла конкурс та перейшла у відділ якості. Я була не стресостійка та багато чого не вміла. Боялась телефонувати до клієнтів, в яких є проблема. Але всьому цьому я навчилась. Мені допомагали, відповідали на сотні моїх питань. Давали зворотній зв’язок по тому, що зробила неправильно. Роботи досить багато, вона місцями складна, як розумово, так і психологічно, керівник вимоглива і гуляти ви точно не будете. Але якщо потрібна підтримка, змінити графік, вийти на лікарняний і просто посміятися над жартами — це тут. Колектив у відділі якості, що треба. Спершу вони можуть здатися надсерйозними, але насправді всі веселі та добродушні, пожартують, підтримають та допоможуть. Ця робота дала мені все і навіть більше, зробила мене стресостійкою, впевненою, мислячою і здатною вирішити будь-яку проблему.

Покращити можна зв’язок між відділом якості та логістикою, чергування змін (щоб після першої зміни на наступний не йшла друга), проводити більше зустрічей з колегами в неробочий час.

Плюсы:

Коллектив, обучение своевременная зп

Текучка большая, отношение плохое, увольняют из-за мелочей. пришла, всех уволила, новых набрала и опять уволила. А результат не поменялся только теперь нас в 2 раза меньше и работы больше. И научить надо доступы открывать, а то все видят ее записи о том как она считает нас старым формантом и ее планы по увольнению на будущее.

Плюсы:

Добрый день! Была мысль попробовать к вам трудоустроиться, есть опыт, есть нужные знания. Почитала отзывы бывших сотрудников и отзывы компании на них. Простите, но если в компании позволяется кричать, орать, хамить, нервничать и т. д. по отношению к сотруднику со стороны руководства, то о чем вообще речь. Это недопустимо. Вы в каком веке живете и работаете? Попробовал бы кто-нибудь открыть рот или просто повысить тон на меня, даже в случае какой-то ошибки, явно не смертельной. Вероятно, поэтому средний возраст ваших сотрудников 25 лет. Сотрудники лет 20 еще не умеют отстаивать себя. Печально. И эта система "штрафов", бред полный, а вы считаете ее стимулом :( Поработайте с руководством. Или смените его. Кстати, ни одного комментария по поводу критики руководителей отделов со стороны компании я не увидела. Кроме того, что писать об этом не нужно. Но очень даже нужно. Впечатление от компании сложилось настолько негативное, что точно к вам не пойду.

Я уже не столкнусь.

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за ваш коментар. Це така рідкість, коли відгук залишає людина, яка просто тільки "подумала щодо працевлаштування" та зробила висновки на базі коментарів... Ми не бажаємо навіть думати, що це нещирий відгук. Але хочемо вас запросити в офіс, щоб ви на власному досвіді могли зробити висновки та поділитися з читачами цього сайту. На жаль, модератори цього сайту не пропускають номери телефонів та імена, тож просто зателефонуйте за будь-якими контактами, які є на наших сторінках на джоб-сайтах. Ще раз дякуємо за коментар.

Плюсы:

Первое впечатление о Бодо обманчивое очень. Из плюсов только скидка на сертификаты и своевременная оплата. Все. Больше плюсов у них нет.

А из минусов, огогогооо. Первое, отношение руководства к колл центру, чтоб потом на этот комментарий не ответить — трындеж. Действительно к новому году набрали много новых сотрудников так как реально работы было много, и график был с 9 до 20, как и в контракте, но. После нового года начальство решило придумать повод поувольнять людей так жадность она такая, придумали бредовые задания мол надо ВСЕ выучить о ВСЕХ впечатлениях (на минуточку их >700) и по итогу очень многих уволили мол не прошли тестирование, ну конечно же) Просто безпричинно увольнять не хорошо, так нашли способ. Далее был еще один сотрудников, которых очень жаль, так как ребята после обучение спустившись в колл центр многих моментов не знали что логично, НО жадность снова взяла верх когда начальство поняло что снова сотрудников многовато и платить не хочется, снова придумали тестирование для новеньких: тупые вопросы на которые они ответы знать не могли так как работали всего несколько дней и ВСЕ идеально знать нн могли. Дальше веселее. Так как из-за жадности платить людям зп, они их поувольняли, работников стало меньше, и что они придумали — сделать график с 9 до 20, хотя в контракте напомню было указано что такие смены только в праздники (НГ, 8 марта, 14 февраля), сначала старшие бегали и всех уговаривали брать доп. часы, но мало кто хотел, логично, они сделали эти смены обязательнымы! И хочешь или нет, ты будешь так работать. Отношение отвратительное, будто кц вообще не люди. А по ЗП свои моменты, обещают 12000, по сути эту сумму мало кто получает, практически никто)) Ставка 10000, а бонус 2000 пытаются сбить по максимуму, "штрафы" за все, а точнее за ошибки "штрафуют", например перепутал день для записи клиента, ладно, такие ошибки заслуженые, но есть некоторые моменты где твоей вины нет и это не ошибка, но нет, видимо все та же жадность заставляет "штрафовать" за все что только можно, поверьте причину влепить «ошибку» всегда найдут ;) И как писали ранее текучка. Она стала конкретной как раз после Нового Года, когда к сезонам (НГ, 14 февраля, 8 марта) людей набирали, а потом кучу увольняли чтоб нн платить, проще ведь заставить других брать (а потом стали менять смены которые ставил, например с 9 до 18, на с 9 до 20 без твоего ведома и без права менять) доп час (50 грн), чем платить 10000, многим это конечно же не нравилось и люди начали уходить. И где работает кц, это кошмар, вечная духота такой себе комфорт. Вот такое «Вау», так что советовать эту компанию не особо хочется, минимум плюсов, и куча минусов.

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за ваш коментар та за те, що були частиною команди. Дуже прикро, що ви мовчали щодо моментів, які вас не влаштовували, і тільки після звільнення вирішили розповісти. Ми завжди відкриті до діалогу та закликаємо вказувати на хиби та проблеми одразу, а не жалітися один одному по кутках. Й щодо ваших коментарів: 1. "После нового года начальство решило придумать повод поувольнять людей так жадность она такая" - Звільняти кваліфікованих операторів КЦ не тільки безглуздо, але й деструктивно для бізнесу, особливо нашого. Адже це дуже важливий підрозділ: менеджер за одну секунду може знецінити усю багаторічну працю та загалом бренд в очах клієнта. Тож ми докладаємо максимум зусиль, щоб персонал в КЦ був кваліфікований та мотивований вирішити питання клієнта, а не просто “відбути” 8-годинний робочий день. Так, після новорічного сезону ми справді запустили перевірку знань серед менеджерів. Це потрібно було, щоб виявити прогалини й проблеми, а не в жодному разі, щоб звільнити когось задля економії. Ми не могли залишити некваліфікований персонал, який не зміг за виділений час освоїти необхідний функціонал та не бажав змінюватись. Тож кількість менеджерів зменшилась. Яка ж це економія, коли ми втрачаємо клієнтів, що не змогли дотелефонуватись? 2. “Так как из-за жадности платить людям зп, они их поувольняли, работников стало меньше, и что они придумали — сделать график с 9 до 20” - так, на жаль, ми змінили підхід щодо графіку, але причиною стала не “жадібність”, а недостача КВАЛІФІКОВАНОГО персоналу. Це вимушений крок, який вплинув на багатьох менеджерів негативно. Ми визнаємо, що це проблема компанії, а не менеджерів КЦ, й зараз намагаємось змінити ситуацію. Змінили підхід щодо підбору операторів, переробили систему навчання, тести по перевірці знань. Ми на етапі трансформації, й так, деякі зміни можуть бути болючими. Але ми рухаємось у вірному напрямку. 3. “Ставка 10000, а бонус 2000 пытаются сбить по максимуму, "штрафы" за все, а точнее за ошибки "штрафуют" — штрафи за помилки введені, щоб покращити наш сервіс, уникнути некоректних консультації, що впливають на бізнес. А не задля економії. Компанія втрачає набагато більше, коли менеджер КЦ помиляється. Ще раз дякуємо за ваш відгук та бажаємо, щоб наступне місце вашої роботи вас повністю влаштовувало та приносило лишень позитивні враження.

Плюсы:

1. Крута компанія 2.Можливість росту в карєрі 3.Крута ідея на ринку (подарунки -враження) 4.Стажування яке оплачується.

Нічого не потрібно покращувати.

Плюсы:

Своевременная зп, старый коллектив был бомба, другу помогали и подсказывали — лучший руководитель. А вот с приходом ... все изменилось. Не понятно что она хочет.

Очень не нравится отношение руководителей, по увольняли всех после нового года, обозвали нас старым форматом и начали набор суперменов. Теперь нас в 2 раза меньше работает с тем-же объемом работы. В итоге качество ухудшилось и текучка сумасшедшая. Туалета нету на этаже, постоянно приходиться бегать на верх. И вещи оставлять негде. Работаем в подвале.

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за ваш коментар та за те, що були частиною команди. Дуже прикро, що ви мовчали щодо моментів, які вас не влаштовували, і тільки після звільнення вирішили розповісти. Ми завжди відкриті до діалогу та закликаємо вказувати на хиби та проблеми одразу, а не жалітися один одному по кутках. Й щодо ваших коментарів: 1. “по увольняли всех после нового года” - напевно, ви мали на увазі непроходження випробувальних термінів 5 співробітників з 8, які навчались у післяноворічний період. Вони не склали іспити — далі співпрацювати ми не могли з ними. Хоч для цього зі свого боку ми надали необхідне: офіційно працевлаштували з першого робочого дня, за 2 тижні навчання платили і ставку, і бонуси, а їм потрібно були лише проявити активність та старанно вивчати увесь матеріал, щоб надалі коректно консультувати клієнтів. 2. “Теперь нас в 2 раза меньше работает с тем-же объемом работы.” - якщо порівнювати кількість вхідних дзвінків у передноворічний період та зараз, то їх на 40% менше. Так, визнаємо, що на об'єм завдань на теперішній час штат недоукомплектований на 10%. Але наші рекрутери працюють наповну, щоб прибрати цю розбіжність. 3. “текучка сумасшедшая” - плинність та нестача кадрів у кол-центрі пов'язана зі зміною формата підбору та навчання. Раніше ми проводили групове навчання, зараз тільки індивідуальне. Змінились також параметри підбору майбутніх працівників. “Туалета нету на этаже, постоянно приходиться бегать на верх.” - на жаль, туалет на першому поверсі за усіх наших бажань неможливо зараз зробити через планування будівлі та санітарно-гігієнічні норми. 4. “И вещи оставлять негде.” - шафи для верхнього одягу та змінного взуття розташовані на другом поверсі. Для особистих речей (наплічник чи сумка) передбачені гачки під столами. 5. “Работаем в подвале.” - open space контакт-центру розташовано на першому поверсі, там само, де й ресепшн для клієнтів. Плюс ми змінюємо підхід щодо навчання та адаптації нових менеджерів. Ще раз дякуємо за ваш відгук та бажаємо, щоб наступне місце вашої роботи вас повністю влаштовувало та приносило лишень позитивні враження.

Плюсы:

Не успел заметить.

Приехал на собеседование в Бодо, договорились на 12:30 с HR. В итоге ждал сидел пол часа пока она где-то бегала по своим делам. В конце концов через пол часа приходит другой HR и говорит что он меня будет собеседовать, ну да ладно. Пообщались обо мне, рассказали как у них тут афигено и круто, рассказали о должности, после сказали что перезвонят мне на следующей неделе. Никто конечно же не перезвонил и даже смски не скинул. Ув. HR, вы если уже не хотите брать людей так не ... хотябы что будете перезванивать, а говорите на собеседовании! Портите впечатление о магазине «впечатлений и эмоций».

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за ваш коментар та за те, що зацікавились нашою вакансією. Прийміть щирі вибачення за зволікання з відповіддю, це не є нормою для наших рекрутерів. Віримо, що ви вже знайшли чудове місце роботи. Ще раз вибачте.

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

И так добрый день всем. Прочитала очень много отзывов, и большинство из них негативные. Честно говоря я в шоке, потому что за год в компании, я приобрела огромнейший опыт работы. Компании Бодо это лучшее место работы которое могло бы быть. Много интересных людей, много интересной работы, каждый день просыпалась с улыбкой, и бежала на работу. Мега крутые руководители которые всегда поддержат, подскажут как правильно разобраться в иной ситуации. Так же за пол года моей работы, во мне увидели потенциал, и большое стремления к работе, и я уже была старшым менеджером по продажам. Так же компания предоставила большой опыт и развития для меня лично, сейчас уверенно могу сказать что в Бодо можно стать очень крутым продавцом, которые сможет предоставить в лучшем виде и в красочном о впечетлении так что бы человек сразу же захотел его активировать. Самый лучший отдел это розница, там очень сплоченные и дружеские ребята, которые всегда помогут в любой ситуации. Предоставляю эту компанию каждому, кто хочет добиться больших результатов в продажах. Не бойтесь работать над собой, добиваться своих личных целей, развиваться. Бодо навсегда в сердце ❤️

На самом дела, я считаю что компания и так на лучшем уровне, просто нужно развиваться и предоставлять людям ещё больше радости в жизни)

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Колектив, кар'єрний ріст, нові цікаві задачі

Найголовніший плюс всієї компанії - колектив, з яким хочеться працювати! Дякуючи роботі в компанії, я знайшла чудових друзів з якими підтримую зв’язок і в не робочий час) Не менш важливе для мене — це кар'єрний ріст та можливість розвиватися, Bodo підтримує бажання стати кращим та дає можливість розвиватися в тому напрямку компанії, який цікавий саме працівнику.

Работает в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Колектив, керівник, зп.

Читаючи негативні віднуки про компанію у мене складається враження що їх писали люди котрі не працювали в ній. В компанію BODO мене привела знайома яка працює в ній уже більше 3 років. Зі звичайного оператора колл-центру вона виросла в керівника відділу) За рік роботи у мене склалися тільки хороші враження. Найкраще у роботі це звісно колектив) всі дуже доброзичливі і чудові люди) завжди допоможуть, підкажуть. Роботи завжди багато, але ви прийшли щоб працювати і для цього компанія забезпечує всим необхідним…чудове робоче місце, кімната відпочинку, кухня. Якщо ви пішли з компанії - значить ви працювали не на своєму місці, і це зовсім не означає що компанія bodo погана. Робота моє приносити задоволення))

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Неймовірний колектив, зручний офіс, купа розважальних заходів від компанії. Чай, кава, вода в офісі - усе було. Гарно пропрацьована мотивація співробітників. З технікою для роботи — все ок. Ніхто не заглядає через плече. Зарплатня — конкурентна.

Я б додала таку опцію, яка є в айті-конторах- якщо хтось затримується довше 7 вечора, може замовити їжу в офіс за рахунок компанії. Бо іноді дійсно доводилося затримуватися, якщо якась запара — наприклад перед святами.

Работал в компании 3 – 5 лет
Плюсы:

Колектив, атмосфера, зп

Честно говоря читаю отзывы о Бодо и просто в шоке, так как такое ощущение что люди работали в какой то другой компании, я работала в Бодо долго, эта компания мне многое дала, я выросла здесь профессионально, могу сказать что компания очень заботится о своих сотрудниках, работает с ними и над ними, а главное слышит. На работе все удобства, только работай, да работать нужно, ну, ради этого вы туда и приходите. Колектив очень хороший, все хорошие люди, каждый другу помогает, и за столько большой период моей работы в компании я не разу не видела что б кто-то на кого-то орал. Всем советую эту компанию. Честно говоря я бы даже вернулась.

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Нету.

Всем доброе время суток. Поделюсь свои не большим, не маленьки опытом работы в Bodo. Жалко что не знала про этот сайт раньше, возможно уберегла бы кого-то от этой компании, хотя как я уже увидела, тут и без меня раскрывают все карты, так сказать. Работала я в Колл-центре, простым, обычным оператором. Устраиваясь на эту должность будьте готовы, что у вас будут вечные переработки, по 100–150 звонков в день, от клиентов которые в большинстве случаев очень не довольным тем что им подарили это чудо. А так как сервис этой компании на глубоком дне, поскольку Самая важная Директорша в этой компании вместо того чтобы сервис строить, нахватала себе кучу задач, с которым и на половину справиться не может. От этого она и орёт, унижает. Это злой и до безумия не адекватный человек. Сколько людей ушло из-за неё или она уволила сама? та около 60–80 точно. Не знаю как сейчас, присадил ли кто-то её. Но все равно не советую вам. В офисе очень напряжённая обстановка, без разрешения скоро и дышать нельзя будет. Люди там меняются с такой скоростью что просто не успеваешь запоминать имена. Остаются только опытные подлизы, которы разделяют ценности унижения людей, как и владелец компании. Или кому очень нужны деньги. Ещё бесила вечно агресивная офис менеджер, которая ходила как начальник по офису, и чувство как будто в лицо плюнуть готова. Кароче, все начальники там) Желаю удачи, людям которые там остаются работать, мне искренне вас жаль.

Отзыв полезен?1911
Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за ваш коментар та за те, що були частиною команди. Дуже прикро, що ви так довго терпіли і мовчали щодо моментів, які вас не влаштовували, і тільки після звільнення вирішили розповісти. Ми завжди відкриті до діалогу та закликаємо вказувати на хиби та проблеми одразу, а не жалітися один одному по кутках. Й щодо ваших коментарів: 1. Так, в нашій компанії потрібно працювати й працювати багато. Тож робота у нашій команді підійде не кожному. 2. Враження у подарунок - бажаний презент для українців. 97,3% усіх клієнтів, що відвідали враження, оцінюють наш сервіс на 5. 3. Щодо плинності кадрів у кол-центрі - на березень та квітень місяць немає жодної вакансії (переконатись можете на сторінці bodo на будь-якому джоб-сайті). Плюс ми змінюємо підхід щодо навчання та адаптації нових менеджерів. Ще раз дякуємо за ваш відгук та бажаємо, щоб наступне місце вашої роботи вас повністю влаштовувало та приносило лишень позитивні враження.

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

Коллектив (только менеджеры с которыми работали) Кофе, место расположения офиса.

Знаете, прочитав очень много отзывов и ответов от представителей компании — стало ясно, что никто и не собирается реагировать адекватно (я о руководстве) Люди уходят из этой компании не просто так и вы должны это понимать. Критиковать, что это обиженные сотрудники пытаются испортить репутацию компании — вздор! Вам лишь бы дать ответ для галочки и все. Людям нужны адекватные условия труда (и я говорю не о ремонте, а о человеческом фактор) Да, в этой компании есть адекватные и хорошие люди. Но их ничтожное количество, по сравнению с теми кто ставит сотрудников в ничто. Не ценить, не поощрять, не обучать адекватно, не иметь цель: «хотим, чтобы пришли к нам и остались у нас работать как можно дольше и качественно» Вот что предлагает эта компания. Знаете, есть такая народная пословица: «Рыба гниёт с головы» — вот вся суть. Спасибо за внимание. P. S. Люди, которые думают о том, чтобы попробовать — пробуйте, но будьте готовы к потраченому в пустую нервы и время. И если у вас все сложиться в этой компании благополучно — можно будет за вас порадоваться.

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за ваш коментар та за те, що були частиною команди. На основі вашого відгуку ми припустили, що ви працювали в нас доволі короткий час - а саме були на навчанні два тижні, а по закінченню навчання ви не змогли вдало скласти іспит. Тож ми вимушені були вас звільнити, адже ви не виконали умов: навчатись старанно, щоб вдало скласти іспит. Хоч для цього ми зі свого боку надали необхідне: офіційно працевлаштували з першого робочого дня, за 2 тижні навчання платили і ставку, і бонуси, а вам потрібно були лише проявити активність та старанно вивчати увесь матеріал, щоб надалі коректно консультувати клієнтів. До команди ми приймаємо лише відповідальних та старанних людей. З усіма іншими ми швидко прощаємося на будь-якому з етапів співпраці. Ще раз дякуємо за ваш відгук та бажаємо, щоб наступне місце роботи вас повністю влаштовувало та приносило лишень позитивні враження.

Работал в компании 1 – 2 года
Плюсы:

нет.

Тут все так плачутся что им тяжело на должности в духе подарки завернуть или в кол центре посидеть. Да это там еще ерунда. Но поверьте работая на руководящей должности и общаясь каждый день ... Вот это тот еще хардкор. Ну что б вы понимали, представьте к вам пришел сосед и говорит вам что вы пол метете не в ту сторону. Вот так примерно вы выглядите в его глазах когда с ним о чем-то говорите. Ну и что бы вы ответили соседу? Вот то вы от него услышите и в ответ :) А так конечно интересный опыт, даже в таких спартанских условиях думаю себя тоже нужно испытать. В общем кто не боится можно сходить для закалки :)

Ответ представителя «bodo (Бодо Украина)»

Добрий день, дякуємо за коментар та за те, що були у нашій команді. На жаль, через політику сайту (видалення інформації з відгуків) не зрозуміло, щодо чого чи кого коментар. Тож і надати коректну відповідь не можемо. Але бажаємо, щоб наступне місце роботи вас повністю влаштовувало та приносило лишень позитивні враження.

bodo сегодня

Мы — талантливая команда, вдохновленная идеей искать впечатления во всем и дарить их другим. Каждый день мы работаем над тем, чтобы будни наших клиентов были яркими и насыщенными, а впечатлений становилось все больше. С нами легко дарить незабываемые моменты, путешествовать, заниматься шопингом и ярко проводить выходные — в этом убедились уже свыше 165 000 клиентов.