Работа в Прімоколект
Оператор call-центра

Прімоколект: отзывы о работе на должности
Оператор call-центра

1. Стрессовая работа
2.Тупые клиенты
3.Чаще проводить корпоративы.

октябрь 2019
З плюсів — офіційна робота, хороше розташування офісу біля Скрині. Гнучкий графік. Дуже класний відділ HR і жіночка, яка оформляє документи. І Є лише три нормальні керівники груп для операторів колцетру. Всі чоловічої статі. До когось з них і йдіть в групу, якщо плануєте там працювати довший час. Є оплачувана перерва на обід, і акції, для старанних працівників. Хто дуже хоче заробити — заробить.
Мінуси — пізно закінчується друга зміна, нема безкоштовно ні кави ні чаю. Тобто був чай, але дуже рідко, до обіду вже все випивали. Грязні робочі місця, з пилюкою. горязна кухня, особливо ввечері. Є одна дуже неприємна і конфліктна людина, яку всі нелюблять, і яка давно працює, і почуває себе там так, ніби на неї нема управи. На перекурах обговорює і розпускає сплєтні про керівництво, HR, людей з інших відділів і звичайно операторів, хто попадає до неї в групу довго не лишаються працювати бо невитримують відношення. Вже за неї писали, за які заслуги тримають невідомо і хто її там прикриває. З себе нічого не представляє і навчити не вміє тільки погрожує і кричить. До христини в групу не йдіть одним словом.

Львов,
август 2019
Из плюсов: супер- график по пол дня (посменный), удобная локация, своевременная выплата з/п без задержек, лояльное руководство, молодой и веселый коллектив, нет продаж и ночных смен, возможность развиваться внутри компании на тренингах, работа в теплом офисе.
Минус: иногда конфликтные клиенты, и вместе с тем это помогает выработать стрессоустойчивость.
БАНК УРАЛСИБ
Банк Русский Стандарт