Работа в Lemarbet

Отзывы сотрудников о компании Lemarbet

PHP Developer

июнь 2018
Працював в даній компанії близько 1.5 роки. Чудова команда професіоналів, хороші умови, своєчасна виплата ЗП. Залишились хороші враження про компанію.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Lemarbet

Рекомендуют ли сотрудники компанию Lemarbet для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Lemarbet для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Lemarbet оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Lemarbet оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Lemarbet оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Агентство Lemarbet з 2015 року займається просуванням інтернет-магазинів різної специфіки. Географія наших клієнтів охоплює Україну, Казахстан, Канаду та США. Сумарна кількість проектів — понад 400 інтернет-магазинів, загальний оборот яких складає приблизно $20 000 000.

Ключові напрями роботи нашого агентства — оптимізація сайтів (SEO), налаштування контекстної реклами (PPC) та написання корисного та якісного контенту (контент-маркетинг). Окрім цього, спеціалісти Lemarbet проводять комплексний аудит із маркетингу та юзабіліті, щоб надати замовнику вичерпний перелік рекомендацій для покращення та розвитку проекту.

Ростелеком
Первый Бит