Работа в Martes Sport

Отзывы сотрудников о компании Martes Sport

Zastanawiasz się, gdzie kupić ubrania do biegania? A może poszukujesz miejsca, gdzie dostępne są dobre buty trekkingowe damskie oraz męskie? Doskonale rozumiemy osoby preferujące aktywny styl życia i staramy się ułatwić im korzystanie ze zdrowia i dobrej kondycji dostarczając ubrania oraz akcesoria. Nasz sklep z odzieżą sportową powstał z myślą o tych wszystkich, dla których jogging, trekking, czy inne formy aktywności nie są tylko czczym gadaniem a stanowią prawdziwą pasję w życiu, miłą odskocznię od codzienności.

W ofercie dostępne są torby i plecaki turystyczne, walizki, namioty, kije trekkingowe, a także wiele innych przedmiotów, które mogą być przydatne na szlakach górskich, podczas wypraw rowerowych, zdobywania nieznanych lądów, itp. Proponujemy rozwiązania niezawodne, znanych i cenionych marek. Jesteśmy przekonani, że podczas uprawiania sportu lub wypraw turystycznych mogą okazać się przydatne wielofunkcyjne stroje. Oferujemy kurtki sotfshell, które chronią przed zimnem, deszczem i są wyjątkowo lekkie.

W asortymencie naszego sklepu z odzieżą sportową dostępna jest także specjalistyczna bielizna termoaktywna damska oraz męska. Wśród propozycji znajdują się również bluzy polarowe męskie i polary damskie, kurtki sportowe, stroje kąpielowe, sandały i obuwie trekkingowe. Nasza oferta umożliwia kompletne zaopatrzenie się na wyprawę, bez względu na porę roku. Dla podejmujących ryzykowane wyzwania proponujemy buty taktyczne stosowane przez wojsko i jednostki specjalne.

Спортмастер
Связной