Работа в Економклас, мережа магазинів

Отзывы сотрудников о компании Економклас, мережа магазинів

Продавец-консультант

Харьков,
апрель 2021
Не советую идти стажироватся на Защитников 4, ужасный коллектив. Проработала пол года выкинули как собаку.
Заменить старшего продавца.

Запорожье,
ноябрь 2019
Работала в Экономе в Запорожье. Из плюсов: неплохая зп как для сетевого места и выплаты вовремя, коллектив хороший, но как знаю раз на раз не приходиться, мне похоже повезло, главный кассир и заместитель отличные спокойные люди, много общения, можно себе присмотреть вещи, подбирают место работы близко с домом, за работу на кассе доплата по часам, нет штрафов за кражи, короткая стажировка. Минусы: нельзя садится вообще, разбивают выходные по одному, на кассе есть нехилые штрафы за магниты и обсчёт, могут отправить на другой магазин на разборку или на кассу, нельзя выходить на улицу, нельзя иметь телефон при себе, вы точно не уйдёте с работы в положенное время, а на 15–30 минут позже, в день завоза будете «помогать» на разборке, то есть выполнять норму разборщиков и уйдёте на пару часов позже точно, нужно громко проговаривать рекламу, в конце дня мойка пола, короткий перерыв.
В целом работа на 7/10.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Економклас, мережа магазинів

Рекомендуют ли сотрудники компанию Економклас, мережа магазинів для трудоустройства?

50% сотрудников рекомендуют компанию Економклас, мережа магазинів для трудоустройства, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Економклас, мережа магазинів оценивают оплату труда на 4.5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Економклас, мережа магазинів оценивают работу руководства на 4.5 из 5, на основании 2 оценок.

Сотрудники компании Економклас, мережа магазинів оценивают возможности карьерного роста на 2.5 из 5, на основании 2 оценок.

Economclass— мережа магазинiв одягу!

Ми привозимо для наших покупців якісні i сучасні речі. За час нашої роботи ми виросли з невеликого магазину в успішну мережу і на сьогоднішній день магазини Economclass працюють в багатьох мiстах України.

Ми постійно розвиваємося і намагаємося стати ще краще. Нас обирають клієнти, для яких важливо:

• Якісна і стильна продукція різних брендів;
  • Величезний асортимент речей на будь-який випадок: від спортивного одягу і спецодягу до повсякденної одежі та речей на вихід;
  • Продукція перевірених постачальників і фабрик, якості яких ми довіряємо;
  • Приємні ціни на товар і гнучка система знижок для постійних клієнтів;
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Economclass—вибір сучасної людини

Наша мета —зробити життя сучасної людини простіше і приємніше. За час роботи ми накопичили безцінний досвід, який допомагає нам знаходити для вас кращий асортимент дитячого та дорослого одягу, спецодягу, взуття, домашнього текстилю та різних аксесуарів на всі випадки життя.

Ми робимо все можливе, щоб ви були задоволені шопінгом. Ми підбираємо колекції, враховуючи сезони року, а також знаходимо модні речі, які будуть актуальними та стильними довгий час.

Ми вважаємо, що одяг— це свого роду творчість і хочемо, щоб кожен наш клієнт міг втілити в життя будь-який політ фантазії. Хочете одягатися в класику? — Без проблем! Мрієте підібрати стильний образ? — Все для Вас! Ми пишаємося професіоналізмом наших співробітників і намагаємося знайти персональний підхід до кожного клієнта, відчути його, зрозуміти, що йому потрібно і допомогти визначитися з вибором. Ми відкриті до спілкування і хочемо, щоб шопінг був цікавим і незабутнім!

Ми пишаємося, що українцi довіряють нам свій стиль і повертаються за новими речами. Нам подобається балувати наших клієнтів і ми хочемо, щоб покупки були ще більш приємними – прямі поставки з-за кордону дозволяють нам встановлювати ціну, яка приємно здивує. Але і це ще не все! Ми пропонуємо кожному клієнтові приєднатися до нашої програми лояльності та насолоджуватися якісним шопінгом з вигідними знижками.

МегаФон Ритейл
FIX PRICE