Ощадбанк
Оценка работы Ощадбанк

Ощадбанк: отзывы о работе на должности економіст

Винница

Економіст

Плюсы:

Работаю больше двух лет. Работала сначала хол-менеджером почти пол года, попросилась на економиста так как мне не было интересно уже работать администром. Хотела повышение. Прошла «практику-обучение» от своих же колег, так как тренера рассказывали много чего, но водой. После у нас поменялся начальник отделения. Она к коллективе немного на повышенных так как очень много на себя берёт и считает что она всё знает, а в итоге ничего не знает. Просто «эмоциональный вампир», очень тяжело говорить с ней. Не адекватно ведёт себя с клиентами и с работниками. После её разговоров не хочется ничего доказывать так как когда всё делаешь на отлично она этого не видет, а когда какая-то маленький негативный отзыв (когда клиент не прав) то она делает так что менеджер не прав, всё перекручивает. Прошу прощения, просто уже НАКИПЕЛО.

Улучшить отношения к к работникам. Ценить труд не только свой, но и сотрудников.

Работал в компании больше 10 лет

Економіст

Плюсы:

Які плюси, хіба як в анікдоті мінус на мінус.

З приходом банк перетворився на піарний пунк вищестоячого, а насправді мильна бульбашка. Якось писав що все має працювати як годинник воно і працює…старий китайський і вічно відстаючий. Такими темпами до банку n1 не доповзете. Вивіски міняти то не реформи то окозамилювання.

Работал в компании больше 10 лет

Економіст

Плюсы:

Єдиний плюс це вчасно копійчана зарплата і більше нічого.

Віддала банку 30 років свого життя. Прийшло в керівники і почало всіх хто йому не подобається витравлювати. Мало того що мала зарплата, постійно таємні покупці, нереальні плани, то ще й це... яке розвалило таке сильне відділення. І куди вище начальство дивилося яких набирає менеджерів? Складається враження що пан це робить спеціально. Розвалює банк. Як можуть працювати молоді, коли їх немає кому навчити? Кожен хто отримав маленький портфель із себе починає корчити Бога і вершити долі працівників. Я звільнилася і тепер почуваю себе набагато краще. Любі друзі, хто ще не може вирішити залишитись чи піти з банку, скажу одне-є життя і без ощадбанку. І повірте що воно сонячне і прекрасне. І ще ніхто не залишився без роботи. Було б тільки бажання. Любіть себе і своїх рідних, а не ощадбанк.

Каховка

Економіст

Плюсы:

Почти дружній колектив, особливо економісти та касири. Вони молодці.

Навчання дуже погане, хоча його просто немає, сам походу діла дізнаєшся як потрібно робити ту чи іншу операцію. Премія… Працюєш-працюєш, і що в кінці місяця? А нічого. Навіть плани ніби виконуєш, але премію не дають. Плани не досяжні, працюєш, вкладаєш всього себе і навіть більше, стараєшся виконати поставлені перед тобою цілі (плани), а вони немає коштів, або придумують якусь причину, щоби не давати зароблені потом і кровю своі кровні. На рахунок програмного забезпечення окрема розмова — все постійно висне, не працює…

Николаев
Работает в компании больше 10 лет

Економіст

Плюсы: Немає ніяких причин
Что можно улучшить: Змінити все бидляче керівництво. Відношення до працівників. як до кріпаків. Бідна Україна ти ніколи не будеш вільною до поки у руля будуть такі керівники як в Ощаді

Економіст

Плюсы: Офіційне працевлаштування, соц. пакет, вчасна виплата зарплати, нове відділення
Что можно улучшить: Перш за все хочу застерегти тих, хто хоче влаштуватись в цей банк-непорозуміння, не ризикуйте своїми нервами, здоровям та самоповагою. Обходьте цю інстанцію десятою дорогою і відчуєте себе людьми. Єдині варіанти, коли сюди можна йти, це лише тоді коли вам потрібний перший стаж або ситуація критична і вже немає вибору. Лише в таких і тіки в таких випадках сюди можна йти працювати. Причин чому даже не варто дивитись в сторону ощадбанку масса. Я назву лише основні: 1. Оплата праці на рівні двірника. І чистими в обласному центрі часто навіть не сягає 5-6 тис.. Прицьому обовязків у працівника як у Наполеона, але про це далі. 2. Завантаженість. Тут все плачевно. Пацівник фронту, можна сказати "універсал на все і відразу". На вас лягає абсолютно все що стосуєтся платіжних карт всіх видів, всі види робіт з депозитами, всі типи кредитування (автокредитув, іпотека, споживчий кредит під заставу, готівковий кредит, держ програми кредитування, перекредитування і т.д.) та консультація, залучення та офлрмлення декількох видів страховок. Як бачимо обовязків як у робокопа а зарплата пшик. Це при тому що на все це стоять немаленькі плани, які часто доводиться довиконувати за свій рахунок. 3. Стресовість. Це колосальна проблема, адже роботи у фронт офісу багато, плани великі, і виконати їх вкрай тяжко, особливо з урахуванням кризової ситуації в країні коли в людей кожна копійка на контролі. Так ще й на фоні великих планів стикаєся з проблемою неробочих програм, застарілого обладнання, некомпетентного і вкрай ледачого бек офісу і неповаги зі сторони керівництва дуже багато працівників сидять на заспокійливому. 4. Сучасність. Не зважаючи на те що банк скрізь кричить і бє себе в груди з лозунгом що " ми передовики в сфері ІТ і в нас найсучасніші сервіси" - не ведіться. На відділеннях такі убогі програми які працюють через раз і то зі скрипом. Може мрозвучить банально, але навіть просту виписку часто зробити вкрай складно через те що програма просто не працює, адже програми вкрай застарілі і не функціональні. І відділу ІТ, який займається даними програмами глибоко начхати на цю проблему, адже не їм в цьому щасті працювати. 5. Бюрократизм. Це одна з головних фішок ощада. Папірець на папірці. Щоб замовити банальний запит на управління по любій причині треба написати купу службових. Цей принцип можна назвати "службова на службову і на цю службову записку ще одна а то і кілька" пів дня йде лише на те, щоб розгребтися з тою кіпою документів що вам жоводиться робити. 6. Робочий графік. Тут в кого як. Але в любому випадку щоб зробити всі ті плани що від вас вимагають треба сидіти на роботі круглосуточно і не факт що виконаєш. Графік не нормований, так ще й субота робоча і часто в святкові дні заставляють працювати та ще й все це за бесплатно. І аргумент-огонь "не подобається-вас ніхто не тримає" 7. Повага. Готуйтесь до того що обласне управління до вас буде ставитись як до бидла, адже вони-боги, а фронт-раби, які повинні як цуцики виконувати їх забаганки і космічні плани. Так ще й можуть принизити і погрожувати на очах у всіх на селекторах та на зборах 8. Працівник фронту. Це люди-раби, які працюють ненормований робочий день за мізерну платню. Більшість з нас звільняється і не пропрацювавши й півроку з причин, наведених вище. Текучість кадрів колосальна, буває й таке що звільняють одночасно цілими відділеннями. Більшість висококваліфікованих працівників вже покинули банк, що призвело до падіння якості працівників, але й ті оцігивши всі переваги банку, не задумуючись з нього скоро й звільняються. В багатьох структурах запорука успіху-міцний колектив, так от, це не про ощад. Тут створюються такі умови щоб кожен працівник за плани і клієнта був готовий "загризти" колегу. Майте це на увазі 9. Таємні закупки. Напевно всі стикались з таким поняттям як "тайнік" багато хто з ними стикавсь. Але ощад цю практику привів в абсолют. Кількість різноманітних закупок перевищує 10 різновидів. В кожного відділення в місяць може до 3-5 закупок і по чому конкретно ніхто не знає. Кожен клієнт-потенційний тайнік, а пункти сервісу доведені мо маразму, щоб проконсультувати клвєнта по стандартах потрібно 20 хв. А коли в тебе черга то це вже виклик. Тому не дивно чому працівники постійно в стресі. І як висновок моя порада, оминайте ощад як можна далі, якщож вибору нема, то якщо у вас є сімя, то ви будете їх бачити рідко, адже робота буде "дом родной до пізна", якщо нема сімї то ви її тут і не заведете з тих же причин. Готуйтесь до злиднів через мізерну зарплату і життя по принципу "хоча б з голоду не вмерти і щось купити собі з одягу раз на рік і то заради роботи", запасайте літрами заспокійливе. А для всих колех (але вже минулих) скажу, цінуйте себе і свою працю, не принижуйтесь. І зрозумійте прийде час і управі самій доведеться сісти у фронт бо працівників-лохів скоро й не залишиться. Вибачаюсь за фразу.
Отзыв полезен?2000

Фото от сотрудников компании Ощадбанк

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Ощадбанк

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Ощадбанк для трудоустройства?

⚡ Из 397 сотрудников компании Ощадбанк 10 рекомендуют работу в компании, 130 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 257 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Ощадбанк

397 сотрудников компании Ощадбанк оценили оплату труда на 2,2 из 5

💼 Как сотрудники Ощадбанк оценивают начальство компании?

397 сотрудников компании Ощадбанк оценили работу начальства на 1,8 из 5

📈 Как сотрудники Ощадбанк оценивают карьерный рост в компании?

397 сотрудников компании Ощадбанк оценили карьерный рост в компании на 1,8 из 5