Оценка работы Сильпо

Отзывы о работе в Сильпо — Львов

Продавець

Плюсы:

Ніяких. пішов у відпуск недоплата по зарплаті більше 2х тисяч.

Звільнити дармоїдів начальників або урізавши топ менеджеорам і менеджерам зарпплату і збільшивши зарплатню простим робітникам.Працюючи більше 1.5 року підвищення зарплати не було і не буде, народ звільняється, керуючий лише збирає збори по якомусь ОНІ і каже як їх ПРАВИЛЬНО писати, та нах. потрібно це все коли про вас не турбуються, а лише мають за ніщо, категорії так само з потолка піднімають і опускають… Ти працюєш, а ти всерівно поганий. Керуючий взагалі фотограф від бога бігає по залі і фотографує все і скидає на зав відділів. Коли приходиш до нього він падає на мороз і розказує повну муть, але коли його начальство приходить то він лиже їм лише сраку. Рекомендую звільнити Лучківа І.М в м. Льві, в так як він всіх дістав відверто вічно з тим телефоном ніби суперклеєм намазав собі на долоню.

Продавець-консультант

Плюсы:

нема ніяких, бачу шо компанія прогнила під дно.

Скоротити кервіників або їх оклад, так як простому персоналу ріжуть гоидин і ту мізерну зарплату яку мали б получити її просто не получать хоча магазин торгує лідер в зах регіоні фактично… Коли мінімалка 2 рази підвищувалась ніхто нічого не казав. а тепер просто попросту зрізаються і типрацюєшяк раб по 7–6 годин в тиждень xx-xx-xx годин. при зарплаті 46.8 за годину.

Кассир торгового зала

Плюсы:

Як таких немає. Тільки графік.

Ніхто не дбає про власних працівників. Адміністрація дбає тільки про те, щоб гість був задоволений. Навіть коли цей гість просто хоче, щоб працівник дістав від керівництва, ьо йому не сподобалось як касир на нього подивився. Адміністратор просить вибачення, обіцяє що ніколи в житті більше такого не повториться, каже працівникові, що так неможна і змушує писати пояснюючу.

Кассир торгового зала

Плюсы:

Графік можна підлаштовувати під себе, майже ніколи не виникало проблем з цим. Веселий колектив. Адекватна зарплата.

Адміністратор в конфліктних ситуаціях завжди вибачається за касира, і каже що працівник не правий. Часто, саме гості допускають помилку, або є не праві, адміністрація магазину успішно перекладає всю вину на касира. Дуже образливо працювати, коли тебе звинувають у всіх смертних гріхах. Сейфи постійно погано замикались та відмикались. Сканери таке враження, що спеціально скручували чутливість, інколи товар дуже погано сканується. На зарплату касира впливає швидкість сканування товару (за термін більше року, я так і не зрозуміла як її вираховують). Виконати норму справді дуже важко. Тобто підвищити собі категорію не так вже і легко. Враховуються усі промахи, не пробита знижка, зайвий товар і тому подібне.

Продавець-консультант

Плюсы:

трохи менше нервів трачу аніж на попередній роботі, доплачують за все. але економлять на годинах їх тупо порізали.

збільшіть зарплату і звільніть керуючого, Кульпарківська 226 а.

Фото от сотрудников компании Сильпо

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Сильпо

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Сильпо для трудоустройства?

⚡ Из 443 сотрудников компании Сильпо 61 рекомендуют работу в компании, 207 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 175 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Сильпо

443 сотрудников компании Сильпо оценили оплату труда на 2,6 из 5

💼 Как сотрудники Сильпо оценивают начальство компании?

443 сотрудников компании Сильпо оценили работу начальства на 1,8 из 5

📈 Как сотрудники Сильпо оценивают карьерный рост в компании?

443 сотрудников компании Сильпо оценили карьерный рост в компании на 2,1 из 5