Работа в ОККО (Концерн Галнафтогаз)
Оценка работы ОККО

ОККО: отзывы о работе на должности менеджер азс

Стрый

Менеджер АЗС

Плюсы:

Стабільна зарплата і все.

Змінити верхушку начальства бо при візитах тільки і дивляться за що "оштрафувати" (зняти чесно зароблені гроші). Ніхто з керівництва ніколи не запитає як справи, які є проблеми, чим можна допомогти і т.д. Понабирали в офіси дармоїдів. Коли в офіс не зайдеш то постійно ходять по коридорах з горнятами, а на заправках на час карантину скорочують персонал, кажуть вам і так забагато. Тобто люди на заправках пахають як коні на тих дармоїдів щоб ті цілий день ходили по офісі з горнятами і викладали селфі у соц мережі. Краще перегляньте чисельність працівників у офісі а не на заправках Завжди стандартні запитання: чому не продали бургер, омивач і т.д. Нікому не цікаво чи вистачає людей на заправці чи не вистачає, цікавить одне чому не продали точніше не «впарили». За той час що працювала ні разу не побачила людського ставлення до працівників. Таке враження що людей рахують за рабів. У службових приміщеннях літом стоїть страшна спека, закупити звичайні вентилятори на заправки велика проблема і навіть не йде мова за кондиціонери. У торговому залі є кондиціонер але температуру нижчу за 22 градиси ставити не можна бо їде львівська пані і їй неикомфортно в серндині тому так. А то що працівникі чтоять мокрі біля грилів то їх не цікавить. Одним словом щоб покращити умови праці в першу чергу треба змінити все вище керівництво і ставлення до працівників тому що прості трудяги на заправках заробляють їм гроші

Менеджер АЗС

Плюсы:

Их нет почти, есть только некоторые люди. Точнее сотрудники данной АЗС.

Нужно улучшить отношение к людям. Сменить супервайзера Титову Нину Александровну. Компания гордиться тем что у них зп официальная полностью, но это и действительно так. Но каждый месяц проходят инвентаризации за которые у сотрудником берутся наличные деньги и погашается недостача через кассу. Почему большие недостачи ответ один: руководители заставляют много приготавливать еды на продажу которую если сотрудники не продадут то потом купят. Сотрудников те которые готовы собрать и сплотить коллектив они не ценят, они хотят видеть на руководящих должностях только тиранов которые как овечки будут следовать всему тому что им говорят не смотря не на что. Если кто-то планирует идти работать менеджером на ОККО будьте готовы к тому что с обещанных минимум 13 000 (в Сумах) с графиком с 9:00 до 18:00, по факту вы получите рабочий день с 08:30 и как бог даст, но точно не до 18:00, и при этом зарплату максимум 10 000. Я скажу так, и знаю много кто думает так же, пока супервайзером будет Титова Нина Александровна, ни в одной АЗС Сум не будет стабильного коллектива. А без коллектива не будет стабильной работы АЗС.

Берегово

Менеджер АЗС

Плюсы:

Колектив АЗК, тобто людиз якими я працювала кожного дня.

Працювала в компанії рік і 5 місяців, з них 5 місяців товарознавцем і рік менеджером. У товарознавця в цій фірмі скажу я вам робота не відповідає найменуванню, оскільки по факту це вантажник який перетягує на собі весь товар який приходить на заправку. Робота менеджера заключає в собі всі посади які є на заправці, тобто захворів товарознавець — приймаєш товар, нема операторів щоб на касу поставити — стаєш і працюєш сам, причому за це тобі ніхто не заплатить оскільки менеджер не може собі табелювати 12 год. Також вся відповідальність за роботу операторів лягає на менеджера. Хоча як показує практика не завжди. У мене особисто був випадок коли в нічний час поступила скарга на сервіс, клієнту не сподобалося як д ним розмовляв оператор. Повторюю інцидент стався вночі коли я була в дома. Супервайзер за цю скаргу оштрафував мене на 2500 грн., мотивуючи тим що я не додивилася як мої оператори спілкуються з клієнтами, бо клієнт обматюкав працівника з голови до ніг і ще пішов з заправки незадоволей. Отже мене штрафанули. Приблизно через місяць часу на сусідній заправці нашої мережі мол. оператор побив клієнта в торговому з алі запрвки, відео було викладено в інтернеті, і на хвилиночку, той же супервайзер не оштрофував менеджера цієї заправки ні на одну копійку. Звідси можна зробити висновки, що не всі менеджери рівні в очах керівництва. Коли я спробувала вияснити за що мене оштрафували і звязалася з дивізійним менеджером, то я так розумію тепер, тоді було пр ийнято рішення зробити все щоб я звільнилася. На наступний місяць мене знову оштрафували приблизно на таку ж суму, а ще через місяць мені повідомили що я неефективний менеджер і сказали написати заяву на звільнення. Отже, в цій фірмі звикли до того що вище керівництво відноситься до працівників запрвок як до рабів, ти маєш все це терпіти, а якщо спробуєш щось вияснити чи відстояти себе то тебе просто звільнять. Тож шановні шукачі роботи, не ведіться на все що вам обіцяють під час співбесід, то все лапша на ваших вухах. Це не кращий роботодавець, а кращий рабовласник України.

Одесса

Менеджер АЗС

Плюсы:

Временная робота.

Сменить высший менеджмент ОККО. Это правильно начали с Одессы, но на кого поменяли? Прислали в Одессу из Львова, которая единственное что умеет таблички рисовать. Такое кадровое решение могла принять только... больше не кому. Через непродолжительное время вся сеть ОККО в Одессе привратится в ад для персонала, а в период летнего сезона недостачи топлива и товаров магазина достигнут своего пика. Вот после этого нужно будет спросить за развал сети под руководством ее ставленника на должность руководителя региона.

Менеджер АЗС

Плюсы: Их нет, пропали вместе с программой "Партнерства"
Что можно улучшить: Наказать того кто был инициатором уничтожения коллективов РО и Партнерских АЗС.
Винница

Менеджер АЗС

Плюсы: Описывать нечего, все очень плохо и надолго
Что можно улучшить: Умному человеку который имеет авторитет у хозяина ОККО проанализировать все отзывы на этом портале и сделать правильные выводы. Свои выводы повествовать хозяину,которому лень читать отзывы людей. А если этого не сделать, то скоро можно будет поставить крест на имидже этой компании.

Менеджер АЗС

Плюсы: Своевременная ЗП.
Что можно улучшить: ОККО - это принцип пресса, выжали и выбросили. Придет время и руководителей ОККО тоже отожмут и выбросят на помойку.

Фото от сотрудников компании ОККО

Часто задаваемые вопросы о работе в компании ОККО

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию ОККО для трудоустройства?

⚡ Из 292 сотрудников компании ОККО 34 рекомендуют работу в компании, 177 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 81 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании ОККО

292 сотрудников компании ОККО оценили оплату труда на 2,3 из 5

💼 Как сотрудники ОККО оценивают начальство компании?

292 сотрудников компании ОККО оценили работу начальства на 1,8 из 5

📈 Как сотрудники ОККО оценивают карьерный рост в компании?

292 сотрудников компании ОККО оценили карьерный рост в компании на 1,9 из 5