Львівхолод ТВК

Фото Львівхолод ТВК

Отзывы о Львівхолод ТВК

Касир

Работал в компании 1-2 года Львів

Плюсы: Колектив самого магазину був хороший.

Что можно улучшить: Поліпшити треба все і почати треба саме з керівництва яке знаходиться у Львові тому що там на простих працівників всім по#іг сидять собі в своїх кабінетах і пишуть нові правила, а те що в магазинах нехватає всього починаючи з розміщеної монети якої тупо нема, шо в людей випросиш те і маєш і це твої проблеми і закінчуючи навіть формую яку міняють раз на 5 років. Єдине що спасало і через це протрималася там 1,5року це дуже хороший директор і в загальному весь колектив який завжди вмів підтримати. При звільненні зняли 500гривень з причиною що в магазині можлива недостача.

Приймальник-сканувальник

Попытка трудоустройства Львів

Плюсы: Немає

Что можно улучшить: Все. Стажувався, здав екзамени а далі кінець. усі вакансії роздають своїм, а ти як дурак лише простажувався і витратив гроші на проїзд та час. ніякої перспективи тільки рабство

Приймальник-сканувальник

Попытка трудоустройства ЛЬВІВ

Плюсы: немає

Что можно улучшить: Все. Стажувався 7 днів вкінці сказали що неварто мені працювати буде вашко. Чомуж так тянули час? НЕ рекомендую. + мала зарплата.

Торгово-виробнича Компанія “Львівхолод”, основним видом діяльності якої є розвиток мережі магазинів самообслуговування „Рукавичка”, а також гуртова та дрібногуртова торгівля продуктами харчування, побутовою хімією, господарськими товарами.