Работа в Mycredit

Отзывы сотрудников о компании Mycredit

QA engineer

апрель 2019
Работаю в компании пол года на позиции QA Engineer. Компания понравилась с момента собеседования, скорость принятия решения и индивидуальный подход к каждому сотруднику. Вместе с СТО составили карьерную карту развития, которая позволяет постоянно развивать свои скиллы в работе. Огромное количество новых не однообразных задач. Высокий уровень менеджмента и разработки. Удобное местоположение офиса Очень дружный коллектив, как в работе так и во время отдыха (корпоративы). Проект постоянно растет и развивается что дает уверенность в завтрашнем дне.
Много мелких плюшек так же создают только позитивные впечатления.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Mycredit

Рекомендуют ли сотрудники компанию Mycredit для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Mycredit для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Mycredit оценивают оплату труда на 4 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Mycredit оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании Mycredit оценивают возможности карьерного роста на 4 из 5, на основании 1 оценки.

MyCredit — FinTech компанія з власним продуктом. Входимо в Топ-3 FinTech та e-commerce країни.
Розвиваємося на ринку України з 2016 року, а з 2018 року — на ринку Азії.

Декілька цікавих фактів про нашу компанію:

1. Фундамент нашого бізнесу — це команда. Ми всі друзі і говоримо на «ти», чуємо і поважаємо думку кожного.

2. Ми формуємо команду з людей, які розділяють наші цінності! Тому нам так комфортно працювати разом.

3. Наші цінності: клієнт, команда, розвиток, відповідальність і чесність. Саме вони визначають підхід до роботи та ставлення один до одного.

4. У нашій компанії працює більше 270 людей, і ця цифра з кожним днем ​​збільшується.

Переваги продукту:
Сучасна архітектура, побудована на технологіях мікросервісів.
Різні компоненти системи використовують реляційні бази даних, базу noSQL.
Наш продукт — високонавантажена система, де застосовуються сучасні методи горизонтального масштабування.
Ми працюємо з останніми стабільними версіями .Net та .Net Core для back-end, а також Angular та AngularJS з боку front-end.
Продукт швидко розвивається, розробляються нові компоненти, і в тебе буде можливість брати активну участь в обговоренні та виборі архітектурних рішень.

Чому саме MyCredit?
Надаємо 24 дні відпустки, оплачуємо лікарняні, всі офіційні свята — вихідні.
Гнучкий графік роботи: ти зможеш самостійно планувати свій день і періодично працювати з дому.
У нас прекрасно налаштований цикл внутрішнього клієнта — ми регулярно збираємо зворотній зв’язок від співробітників та проводимо перфоманси.
Оплачуємо професійні курси та тренінги, також у нас є внутрішній кадровий резерв. Ми розвиваємо наших колег не тільки горизонтально, а й вертикально!
У нас багато традицій — корпоративи, тимбілдинги та тематичні заходи: День нутелли, День хот-дога, Масляна, 8 березня, Таємний Санта, День сна та багато іншого!
Так-так, з нами не засумуєш!
В офісі є зони відпочинку, бібліотека та настільні ігри, а також кухня, де завжди є чим поласувати.
Ми заохочуємо до здорового способу життя та приймаємо участь в Race Nation та битві ІТ-корпорацій!
Також у нас багато інших бонусів і плюшок, про які розкажемо тобі при особистому спілкуванні!

Щоб дізнатися більше про MyCredit і відчути нашу атмосферу, переходь за посиланнями:

Газпромбанк
СБЕР