Работа в Asseco

Отзывы сотрудников о компании Asseco

Technologia tworzenia przyszłości

Technologia i biznes to silnie związane ze sobą światy, które podlegają nieustannym transformacjom. Wciąż jednak pozostają bardzo blisko siebie, zarówno w lokalnym, jak i globalnym wymiarze. Co sprawia, że tworzą tak silną, nierozerwalną więź? Odpowiedź jest prosta. Tym spoiwem jest człowiek oraz jego potrzeby.

Współczesny biznes działa w warunkach wysokiej konkurencyjności. Naszym podstawowym celem jest dostarczanie rozwiązań, które sprostają potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Każdego dnia koncentrujemy wszystkie nasze działania na ludziach i ich rosnących oczekiwaniach wobec dynamicznie zmieniającego się świata.

Wierzymy, że dzięki nowoczesnym, zaawansowanym rozwiązaniom IT, możemy wspólnie z naszymi klientami poprawić komfort życia wielu ludzi. Wykorzystujemy swoje kompetencje oraz doświadczenie, aby tworzyć technologie, które realnie wpływają na teraźniejszość i przyszłość.

Kim jesteśmy?

Asseco Poland jest największym polskim producentem oprogramowania notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Blisko 30 lat tworzy zaawansowane technologicznie oprogramowanie, dla firm z kluczowych dla gospodarki sektorów.

Stoimy dziś na czele międzynarodowej grupy kapitałowej Asseco. Jesteśmy największym dostawcą nowoczesnych rozwiązań informatycznych w Europie Środkowo-Wschodniej. Ponadto w rankingu Truffle 100, zajęliśmy szóste miejsce wśród największych producentów oprogramowania w Europie. Jesteśmy obecni w ponad 55 krajach na całym świecie i zatrudniamy blisko 27.000 osób.

Działając na międzynarodowych rynkach, zbieramy wszechstronne doświadczenia, które tworzą know-how wszystkich firm z Grupy Asseco. Synergia tych kompetencji stanowi wartość dodaną dla naszych klientów, którzy otrzymują produkty najwyższej jakości. Wzajemne relacje opieramy na partnerstwie, zaufaniu oraz zrozumieniu. W ten sposób tworzymy zdywersyfikowane portfolio przychodów. To sprawia, że jesteśmy firmą stabilną finansowo – gotową do realizacji największych oraz wymagających projektów. Przeznaczając duże nakłady finansowe na badania i rozwój, wciąż udoskonalamy wszystkie wykorzystywane przez nas technologie.

СберМаркет
Skyeng