агрохолдинг

МРІЯ (Мрия)

Отзывы о МРІЯ

КиевРаботает в компании 5-10 лет

Плюсы: Худш@@ее руководство из всего что было за последнее 20 лет. ... Одним словом. Они сами знают что это правда, но стараются доказать это кжедневным просиживанием на рабочих местах. Хорошая компания, худш@@@ее руководство с момента основания. С этим соледарен весь коллектив

Что можно улучшить: Худшие управляю щие

Плюсы: Позитивно про цю компанію можуть відзиватись лише люди які попали сюди на роботу усіма правдами і не правдами. Хто через знайомих, хто дав взятку, а хто просто дав....Іншим двері в цю компанію закриті.!

Что можно улучшить: О! тут багато чого можна розказати. Відношення в цій фірмі до кандидатів на ту чи іншу посаду просто свинське. Те як вони "швидко" відповідають на листи називається не як інакше як звичайна зневага до людей. Не раджу навіть пробувати надсилати резюме сюди. Не тратьте свій час. На вас тут ніхто не чекає. Купка зажравшихся буржуїв які в люті 90 ще місили в селі, а потім нехтрими методами побудували бізнес, а тепер зневажають всіх і кожного!!!!

КиевРаботал в компании меньше года

Плюсы:

Что можно улучшить: Компания семейного подряда. Обращение как с рабами, в полном смысле этого слова. Если угораздило "попасть" в компанию "мечту", могу от души посочувствовать!!

КиевРаботал в компании меньше года

Плюсы: Мене завжди дивували люди, які просто "з повітря" черпають інформацію, роблять якісь безглузді висновки і пишуть їх на форумах! Я, особисто, стикнувся(лась) з компанією абсолютно не очікувано! Мене запросили на співбесіду, яка пройшла досить приємно і я не відчував(ла) ніякого дискомфорту! І не дивлячись на те, що я не маю родичів у компанії ( на думку деяких тільки так можна потрапити на роботу), мене взяли! Тепер я точно можу стверджувати, що компанія дбає про свій персонал, головне - це щира підтримка досвідчених працівників новачкам, які заходять в компанію. Позитивний психологічний клімат, комфортні умови і гідна оплата праці! Саме про таку роботу я мріяв(ла) все життя і вона здійснилась!

Что можно улучшить: НЕМАЄ! Бувають звичайно дрібні непорозуміння, як і на кожній роботі! Але та компанія в якій все тихо -мертва! А ми живі і розвиваємось!

КиевРаботает в компании 1-2 года

Плюсы: В компанию "Мрия" взяли мою очень хорошую знакомую.Она достойна этой компании. Я всегда в нее верила. Она очень довольна коллегами, работой. Там действительно работают профессионалы. Думаю, каждому хотелось бы работать в команде профессионалов. А те кто пишут плохо про эту компанию, просто обиженные люди. Они не думают о том, что нужно искать причину в себе, а думают только о своем ущемленном самолюбии. Просто так никого не увольняют . Я очень рада за свою знакомую и может быть когда то сама попытаю там счастья )))

Что можно улучшить: Нет.

КиевРаботал в компании меньше года

Плюсы: спочатку були, але потім виявилися примарними.

Что можно улучшить: Товариство, трохи поміркувавши вирішив викласти десять причин, чому не треба працювати в Мрії. Або по можливості підшукати щось інше. Можу тільки додати, що якби мене попередили на початку про наявність таких нюансів – я би ніколи в житті навіть не глянув в сторону цієї компанії. Отже: 1. Мрію важко назвати організацією. Слово «утворення» пасує більше. Основна причина – відсутність організаційної структури з чітким розподіленням зон відповідальності. Як наслідок – ви маєте мало повноважень і необмежену відповідальність. Це в меншій мірі стосується офісу в Києві, який має дуже примарну уяву про компанію в цілому та реальну ситуацію на місцях. Переважно беруть інформацію з проспектів компанії, «мальованої» звітності та прес-релізів. 2. Просування в кар’єрі маловірогідне. Вся верхушка вже зайнята вірними друзями . Друзі не тільки по добрим справам… а й по поганим теж. Тому не намагайтесь даремно і не втрачайте часу. 3. Якщо будете світитись навіть в найкращому смислі цього слова – особливо якщо ваше світло буде затьмарювати «видатних друзів» - швидше за все вас зіллють. 4. Неприйнятним в компанії є колегіальне прийняття рішень та дискусія. Висловлювання власної точки зору сприймається як неповага до начальства. Наради в основному проводяться в формі монологу. За наслідки у вигляді помилок відповідають завжди хтось зі слухачів… 5. Обіцянки, особливо видані начальством як правило не виконуються, або виконуються не в тому вигляді. Виникає дуже багато «але» вже невдовзі після домовленостей. 6. Вам не дадуть працювати автономно в нормальному смислі слова. Одразу підсадять стікачів, яким треба буде відпрацьовувати свій хліб. Ваша робота з контрагентами та партнерами буде зводитись нанівець рішеннями керівництва «для профілактики» або задля вставки своїх фірм. 7. Робітники Мрії часто змушені говорити неправду «для блага фірми», в тому числі міжнародним аудиторам. Практикується розповсюдження «темників» - детальні інструкції та інсценовки. 8. Досвід роботи в Мрії не складає великого враження на наступних роботодавців. Спеціалісти на ринку труда знають набагато більше ніж рекламні проспекти. Та й відгуки колишніх робітників далеко не яскраві. Тобто після звільнення ви навряд чи будете користуватись шаленим попитом, особливо у серйозних компаній. Про мрію на ринку більше знають як про офіс «цицкатих тьолок». 9. Крім вищевказаного з високою часткою вірогідності можу заявити, що навряд чи вам вдасться отримати рекомендації з Мрії, особливо якщо ваше звільнення буде спровоковане однією з вказаних тут причин. Мрія в цьому аспекті більше схожа на Свідків Ієгових – ваші колишні колеги будуть сторонитися вас і старатися не контактувати з «відщепенцем» – щоб не піти слідом за вами. 10. Швидше за все ви вийдете зневіреним в певних людських цінностях (чесність, прямота, дружба) і з втраченим дорогоцінним часом життя. Оскільки Мрія не дає позитивного досвіду ні роботи ні життя. Тобто похвалитись чимось набутим в цій компанії навряд чи вдасться. Хіба що вигадаєте якусь казку…

КиевРаботает в компании меньше года

Плюсы: В компанію прийшла в серпні. Це - моя перша робота, перший досвід перебування у колективі такого роду. Прийшла - і була шокована атмосферою в департаменті: усі ввічливі, привітні, зажди допоможуть, не відмахуються від тебе, хоча в самих повно роботи (чому шокована, бо багато моїх друзів потрапили в абсолютно протилежні умови в інших фірмах). В моєму департаменті усі самовіддано працюють, не піднімаючи голови. Мої керівники - дуже компетентні. Проблеми, які мене приводять "в ступор", вони швидко й професійно вирішують. Приємно, що й хвалять також, це дуже стимулює. Відношення в колективі справді дружнє. Мені, вважаю, пощастило опинитися серед таких людей. І для розвитку також повно можливостей: працюй, проявляй себе з хорошої сторони - і тобі завжди підуть назустріч.

Что можно улучшить: Компанія відносно молода. І правду кажуть, що ще не всі процеси систематизовані. Але "пробіли" дають стимул їх заповнювати. І найголовніше - своїми ідеями.

ТернопольРаботал в компании 1-2 года

Плюсы: В компанії хороший клімат і атмосфера. Працювати можна. З/п виплачують вчасно, інколи 2-4 дні затримки

Что можно улучшить: Дістатить до начальства практично не можливо. Правда лише одні їх родичі можуть дістатися до них і щось гідне їм сказати, або насправді хто тут чим займається. дехто з посадовців чи керівників компанії заробляє за ніщо і отримує понад 6 тис. грн. Таких "підлиз", а це напевно близькі люди , треба гнати в шию і до суду. Відносно як людини можливо й нічого не знає, або навіть немає часу для контролю без повідомлення. Але там завжди всі все повинні знати. А якщо його продичі нічого не бажають знати, значить компанія піде в "мінус". Борони Боже!!!

Работа в «Мрия Агрохолдинг»

Если вы приходите в восторг от проклевывающихся из почвы ростков пшеницы, кукурузы или других культур, вам в компанию Мрия. Это крупное сельскохозяйственное предприятие на Западе Украины, поставляющее продукцию своих угодий более чем в 20 мировых держав.

Отзывы о работодателе Мрия Агрохолдинг

Трудовая деятельность на предприятии связана с выращиванием, сбором, складированием и распространением сельхозпродукции. Каких кандидатов ждут в компании? Профессионалов и молодых энтузиастов приглашают на работу в Мрия Агрохолдинг. Отзывы сотрудников лучше расскажут о внутрикорпоративной политике, так что ознакомится с ними не помешает ни кому. Руководство предприятия со своей стороны обещает стипендиальные программы выпускникам института, желающим развиваться в агробизнесе.

Monsanto Ukraine (Монсанто)
НИБУЛОН
KERNEL (Кернел Украина)
Украинские аграрные инвестиции (УАИ)