Работа в VoIPTime

Отзывы сотрудников о компании VoIPTime

Компанія VoIPTime надає своїм клієнтам весь спектр послуг щодо організації сучасної телефонії у Вашій компанії, починаючи від побудови ІТ інфраструктури, закінчуючи поставкою та впровадженням, як програмного забезпечення так і обладнання.
Основний продукт компанії - власне програмне забезпечення «VoIPTime CallCenter» для роботи у сфері надання послуг, гарячих та інформаційних ліній, служб підтримки, служб таксі, страхових компаній та банків, колекторських та інформаційно-розважальних організацій.
За допомогою нашого продукту можна гнучко здійснювати вихідні та вхідні кампанії, з можливістю організації проектів для налаштування форм опитування, інформаційних блоків, задач та груп, що дозволяє використання даного продукту у сфері аутсорсингових Call-центрів.
Інтерфейс інтеграції з стороннім ПЗ;
Гнучка система звітів;
Власна міні-CRM система;
Розробка IVR сценаріїв;
Інтегрована PBX система;
Продумана система управління дозволяє нашим спеціалістам впроваджувати проекти у стислі строки.
На сьогодняшній день «VoIPTime CallCenter» не припиняє шляхи розвитку, постійно модернізує наявний та розширює новий функціонал, що дозволяє нам конкурувати при проведенні тендерів з нашими конкурентами.
Група сервісної підтримки здатна вирішити наявну проблему в найкоротші терміни, оскільки даний процес фіксується та жорстко контролюється. Окрім власної розробки, компанія VoIPTime, володіє сертифікованими спеціалістами, що дозволяє будувати рішення, використовуючи обладнання таких брендів, як Cisco, Avaya, а також open-source продукту Asterisk.
VK
МегаФон