4,9
Оценка работы Crytek
хорошо

Отзывы сотрудников о компании Crytek

Работает в компании 3 – 5 лет
Плюсы: В роботі в Crytek є свої плюси і мінуси. З того що подобається – це атмосфера як в відділах, так і вцілому в офісі, швидке рішення організаційних моментів, хороший зворотній зв’язок, якщо в тебе є цікав ідеї, то їх можна сміливо пропонувати і вони будуть розглянуті. Також регулярно проводяться тренінги, корпоративы. Плюс різні смачні плюшки двічі на день).
Что можно улучшить: Щодо мінусів, то хотілося б щоб знаходили швидше людей на відкриті вакансії, тоді і навантаження на нашу команду буде меншим, адже чим більше нас працює, тим легше справлятися із списком тасок. Щодо мінусів, то хотілося б щоб знаходили швидше людей на відкриті вакансії, тоді і навантаження на нашу команду буде меншим, адже чим більше нас працює, тим легше справлятися із списком тасок.
Работает в компании 1 – 2 года
Плюсы: Crytek это не первая IT-компания в которой я работаю, но раньше в разработке игр раньше опыта практически не было, поэтому здесь для меня много нового и интересного. С момента моего прихода о компании только положительные впечатления. Созданы все условия для работы, как в плане железа, так и отношений в коллективе, постановке рабочего процесса.
Что можно улучшить: я бы взял еще людей на некоторые позиции

Crytek GmbH is one of the world's leading independent development studios for interactive entertainment.