Zostaw opinię
Grupa Raben
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Grupa Raben
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

8 Polecają pracę w firmie.

5 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Grupa Raben

Stanowisko
Miasto
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Byłem tylko na rozmowie rekrutacyjnej, więc nie powiem jak się tam pracuje. W Sosnowcu miałem rozmowę i na jej podstawie odradzałbym. Nie ma szacunku dla ludzi, czy to potencjalny pracownik, czy to już ktoś pracujący. Nie dostałem informacji o tym, czy mnie przyjmą, czy nie, a obiecali, że się odezwą. No szkoda, że takie słabe wrażenie po sobie zostawia kierownik, który obiecał, że da znać. Wychodzi na to, że nie można wierzyć ich zapewnieniom, bo nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Co można ulepszyć:

Jakby nie było, Raben to naprawdę duża firma, więc karygodne są takie zachowania.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 5-10 lat
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Ja byłem bardzo zadowolony z pracy w Rabenie. Wszystkie weekendy miałem wolne. Nie było żadnego kręcenia przy czasie pracy kierowcy. Koledzy profesjonalni i pomocni, naprawdę wiele się od nich nauczyłem. Kierownicy dawali znać o wyjeździe wystarczająco wcześnie, żeby się do niego przygotować. Ta praca nie przeszkadza mi w życiu rodzinnym i mam czas na hobby. Zdecydowanie polecam tego przewoźnika!

Czy ta opinia jest użyteczna?10
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Bardzo dziwna rozmowa kwalifikacyjna, gdzie szczegółowo sprawdzano moje CV od czasów szkolnych! Nie dostałam informacji o pozytywnym czy negatywnym wyniku rekrutacji, pomimo tego, że obiecali, że taka informacja będzie. Niesympatyczna pani z działu HR, młoda. Bardzo słaby dojazd, bez samochodu to zapomnij w ogóle. Ja nie polecam.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Grupa Raben funkcjonuje na rynku europejskim od ponad 80 lat. Oferuje kompleksowe usługi logistyczne na terenie: Czech, Estonii, Holandii, Niemiec, Litwy, Łotwy, Polski, Słowacji. Na chwilę obecną zatrudnia 10000 wykwalifikowanych pracowników i dysponuje 8000 nowoczesnymi środkami transportu w ponad 130 lokalizacjach. W skład Grupy Raben wchodzi kilka spółek m.in. Fresh Logistics, który specjalizuje się w kompleksowej obsłudze logistycznej produktów świeżych wymagających kontrolowanej temperatury od +2°C do +6°C oraz 0°C do +2°C (UltraFresh) oraz Raben Transport, który specjalizującą się w ładunkach całopojazdowych: drogowych w ruchu międzynarodowym i krajowym oraz intermodalnych

Zdjęcia od pracowników firmy Grupa Raben

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Grupa Raben

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Grupa Raben do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Grupa Raben 8 poleca pracę w firmie, 5 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Grupa Raben

3 pracowników firmy Grupa Raben ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,5 z 5

💼 Jak pracownicy Grupa Raben oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Grupa Raben ocenia pracę zarządu na 3,4 z 5

📈 Jak pracownicy Grupa Raben oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Grupa Raben ocenia karierę w firmie na 3,5 z 5