! ФЕСТ, Холдинг емоцій
Отлично
Отлично

Отзывы сотрудников о компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій

HR-менеджер

Плюсы:

Стрімкий ріст компанії мотивує розвиватися і є усі можливості для цього; можеш без досвіду знайти своє місце, радо приймають і навчають чимала кількість івентів та знижок «для свох», можливість відвідувати внутрішні та зовнішні тренінги комфортні умови праці, хороший колектив (величезний, сказала б), можна зустріти друзів серед працівників і серед гостей

трудність — це внутрішні бар'єри кожного, які заважають рухатися, зону комфорту потрібно порушувати, якщо хочеш чогось досягти.

Офіціант

Плюсы:

Вільне спілкування з відвідувачами, те що нам не потрібно діяти за чіткою інструкцією, а шукати до кожного клієнта особливий підхід і концепція закладу.

Адаптація до роботи і до того, що коїлось навколо. Важко спочатку будо зрозуміти свої конкретні обов’язки та як зробити так, щоб у відвідувачів залишились позитивні емоції після мого обслуговування.

Мережа концептуальних авторських ресторанів, кафе та крамниць, а також маємо туристичний напрямок та видавництво дитячої друкованої літератури.

Фото от сотрудников компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій

Часто задаваемые вопросы о работе в компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию ! ФЕСТ, Холдинг емоцій для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій 2 рекомендуют работу в компании, 0 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій

2 сотрудников компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій оценили оплату труда на 4,5 из 5

💼 Как сотрудники ! ФЕСТ, Холдинг емоцій оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій оценили работу начальства на 5,0 из 5

📈 Как сотрудники ! ФЕСТ, Холдинг емоцій оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании ! ФЕСТ, Холдинг емоцій оценили карьерный рост в компании на 4,5 из 5