Oceń pracę InPost
Zespół
Normalnie
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

4 Nie polecają pracy w firmie.

2 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie InPost

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 1-2 lata

Co można ulepszyć:

Mimo, że to duża firma, zaskoczył mnie brak typowego korporacyjnego podejścia. Pracowałam z profesjonalistami, których mogłam o wszystko zapytać, na bardzo partnerskich zasadach.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Zadowalające zarobki.

Co można ulepszyć:

Atmosfera w pracy pełna stresu — mało wsparcia i szkoleń, nadmiar obowiązków, nastawienie na zysk, a nie rozwój pracownika.

Stanowisko nie podane
Zalety:

«ciężka praca i wytrwałość. Wiemy jak mało kto, że nie ma nic za darmo. I że nie zawsze jest łatwo. Ale jednocześnie — że warto czasem iść pod prąd i podnosić się nawet po wyczerpującej bitwie, bo wygrywają Ci, którzy się nie poddają.» To słowa prezesa. I wszystko sie zgadza kto pracuje ten ma. Jedno tylko dziwi jak się ma do tych słów zwalnianie najlepszych kierowników jakie stąd korzyści dla firmy czy tylko czyjś interes. Ale przysłowie mówi jaką bronią walczysz od takiej zginiesz.

zarządzanie.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracowałem od poniedziałku do piątku, od 7 rano do 15. Od rana do 13 zbierałem od klientów korespondencję do banków, później jechałem do prokuratury aby odebrać czekające na mnie przesyłki. O 15 kończyłem pracę w moim oddziale.

Praca słabo płatna.

Warszawa

Co można ulepszyć:

InPost nie szanuje pracownika, zabiera za wszystko! Dział jakości Warszawa jak i Kraków to zabiera za wszystko pieniądze! Premia jest mała, pracujesz cały czas co chwila nowe obowiązki, nowe formatki! Rotacja jak nie wiem co. Omijać to ! Drugie t-mobile, tam już było lepiej!

Dział aktywacji robi laske żeby aktywować umowy…

Nic dziwnego za 300 zł premii jaka maja motywacje.

Przedstawiciel handlowy

Co można ulepszyć:

Witam, pracowałem, na szczęście już mnie tam nie ma. Praca przedstawiciela handlowego w Inpost to ciągłe raportowanie, obdzwanianie baz niezwiązanych w ogóle ze sprzedażą, bezsensowne prezentacje, fikcyjne spotkania z klientami, ogólnie praca biurowa, w której 80% czasu spędza się na raportowaniu. Dział sprzedaży liczy 3 grupy 5–7 osobowe, atmosfera fajna poza jednym kierownikiem, administratorem" . Nowym pracownikom, którzy trafią na tego PANA KIEROWNIKA z głębi serca współczuję, nie będę opisywał dokładnie działania tego PANA, ponieważ szkoda czasu i nerwóe, prędzej czy poźniej i tak ktoś zgłosi sprawę do PIP w związku z mobbingiem.

Czy ta opinia jest użyteczna?10

Kurier

Zalety:

Dobra atmosfera tworzona tylko i wyłącznie przez pracowników.

Co można ulepszyć:

Nie polecam tego miejsca, przedstawiają super umowę dla kuriera a dostaje się co innego całkowicie, wszyscy otrzymywali 120 zł dniówki natomiast mi za taką samą prace zostało zaoferowane 60 zł dniówki po okresie próbnym. Ciągły wyzysk ludzi pracujących, szefa nie interesuje nic poza tym żeby zrobić jak najwięcej dostaw.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Kiedy zaczynałam pracę, było to wspaniałe miejsce, do którego przychodziłam z przyjemnością. Wraz z rozwojem firmy kameralną atmosferę zastąpiono korporacyjnymi procedurami, które wydają się komiczne. Mam wrażenie, że przekształcono nas w call center, zaczęto wymagać nowych standardów, obcinano pensje. Kierownicy nie radzą sobie z nową sytuacją i wymaganiami, są zestresowani, nie wzbudzają zaufania ani szacunku swoją postawą. Wśród nowych zadań pojawiło się m.in. wypełnianie porannych raportów na temat dopiero planowanych zadań (np. ile umów wyśle się danego dnia), bezsensowne odprawy, wewnętrzna korespondencja, która niczego nie wnosi.

Warszawa
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Poświęcę trochę czasu na to żeby opisać wszystko od A do Z co się w tym dziale dzieje i jak to wyglada żeby każda osoba która będzie chciała tu przyjść dwa razy się nad tym zastanowiła. Myślałam ze będzie inaczej bo tak byłam zapewniana na rozmowie i takie tez dostalalamam informacje. Jest zupełnie inaczej ale powiem po kolei. Atmosfera jest w stylu nie odzywaj sie bo i tak nic nie zmienisz masz robić a jak ci sie nie podoba to hej i nie probuj sie sprzeciwiać bo od razu później jest krzyk ze człowiek buntuje sie wiele razy chciałam cos powiedzieć to później usłyszałam żebym nie mówiła ktoś tutaj pisze pewnie kierownicy to czytają i odpowiadają jakie premie dodatkowe hahaha czyli zabierzemy 20 % co będzie około 400zl i damy 200zl premii uznaniowej a zabierzemy za jakość rozmów. Jest dział jakości który słucha rozmów ale nie wie trochę co sie dzieje w biurze w warszawie dochodzi do sytuacji w których dział jakości chce jak najlepiej dla pracowników a biuro w Warszawie i osoba odpowiedzialna za to to blokuje. Przyszłam z myślą ze będę sprzedawać a zajmuje sie jakimś innymi rzeczami, do zwykłej sprzedaży doszedł mi teraz jeszcze projekt i tutaj chciałabym sie zatrzymać ponieważ nie ma to nic wspólnego ze sprzedażą a trzeba będzie to robić nie wiedząc tak naprawdę czy i ile sie za to zarobi jakby tego było mało szkolenie nie przynosi żadnej wiedzy bo dział szkoleń który tutaj jest tez nie wie jak to wszystko wyglada dopiero kilka osób które pracuje dłużej wytłumaczyło nam wszystko co trzeba robić i na czym polega wszystko Kierownicy bo to tez jest dobre tak naprawdę nie wiedza co sie dzieją i nie maja pojęcia czym sie zajmuja ktoś tu pisze ze może kilku jest w miare ok ja bym powiedziała ze może dwoje i to maksymalnie. Jednym słowem jest tutaj ciezko ponieważ jesteśmy zarządzani przez ludzi niekompetentych i to widać i sama to odczułam juz wielokrotnie gdy nie umieli odpowiedzieć na moje pytanie lub podali informacje która później okazała sie nieprawdziwa. Dobrze ze jest cos takiego jak wypowiedzenie i będzie można sie szybko pożegnać dlatego lepiej żeby osoby które chcą tu przyjść wiedziały jak to wyglada bo gdybym ja wiedziała (tak jak i reszta moich znajomych) to byśmy tutaj nie przychodzili słabe zarobki jak na sprzedaż warszawa i dodatkowo większość pracy która nie ma nic wspólnego ze sprzedarza.

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Jesteśmy liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych i pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Dzięki innowacyjnej technologii, umożliwiliśmy odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

Jednym z celów naszej firmy jest tworzenie świata prostych rozwiązań, z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, wiedzy, pasji i kreatywności polskich inżynierów oraz specjalistów.

Dołącz do nas

Nasz zespół liczy już ponad 8 tysięcy osób i wciąż się powiększa. Codziennie dbamy o to, by wspierać naszych pracowników w rozwoju ich talentów i zainteresowań. Dowiedz się, dlaczego InPost to idealne miejsce na realizację Twoich planów zawodowych!

Zdjęcia od pracowników firmy InPost

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie InPost

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę InPost do zatrudnienia?

⚡ Z 9 pracowników firmy InPost 3 poleca pracę w firmie, 4 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 2 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie InPost

9 pracowników firmy InPost ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,9 z 5

💼 Jak pracownicy InPost oceniają zarząd firmy?

9 pracowników firmy InPost ocenia pracę zarządu na 2,7 z 5

📈 Jak pracownicy InPost oceniają karierę w firmie?

9 pracowników firmy InPost ocenia karierę w firmie na 2,9 z 5