Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Tesco
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

6 Polecają pracę w firmie.

4 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Tesco

Stanowisko
Miasto
Stanowisko nie podane
Zalety:

Stało się, to co było do przewidzenia. Firma tesco została wykupiona przez sieć Netto. Pracownicy od dawna podejrzewali, że coś jest na rzeczy. Kierownictwo staralo sie mydlic oczy twierdzeniami, że wszystko jest na dobrej drodze do wyjścia z kłopotów. Chwala tym, ktorzy uciekli z tego tonącego statku zanim było za późno, bo oni i ja wśród nich jako jedyni załapaliśmy się jeszcze na jakieś odprawy, za wiele lat ciężkiej harówki. Ci którzy zostali, znaleźli się w sytuacji streujacej i pełnej niewiadomych. Uważam, że nowy pracodawca utrzyma pensje na starej wysokości tylko tak długo, jak go kontrakty zobowiązują a później nie wiadomo co będzie. W dobie kryzysu nic nie jest do przewidzenia. Cieszę się, że miałem odwagę odejść, kiedy był na to czas. Z mojej perspektywy radze nowemu zarządowi przyjrzeć się ilości kierowników i managerów i zastanowić się z tym zrobić. Znajdzie się tam grupa solidnych uczciwych pracowników na magazynie, którzy nie mieli możliwości odejścia z godziwym wynagrodzeniem za swoje starania. Mam nadzieję że los im w przyszłości to wynagrodzi.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Stanowisko nie podane
Zalety:

Wiele lat temu, kiedy to jeszcze byłem w sile wieku znalazlem prace w firmie Tesco. Zostałem wowczas zatrudniony przez agencje. Byłem bardzo dobrym pracownikiem i wraz z moimi kolegami zostaliśmy dostrzeżeni przez kierowników. Szybko przeszlismy na umowe bezposrenia z firma. Po kilku latach owocnej wspolpracy awansowalismy i za sumienna prace otrzymywalismy adekwatne wynagrodzenie. Niestety nasza sielanka dobiegla końca wraz z nadejściem nowego managera. Ten czlowiek jakos nie mogl zniesc faktu, że jedni magazynierzy mają wyższe wynagrodzenie od innych, zalezne od poziomu pracy i kwalifikacji. Aby wydatki według niego wyglądały fair — podniósł założenie targety osobom z wyższa pensja, jednak jego poprzeczka została postawiona tak wysoko, że nie dało się jej dorównać. Od tego czasu nie mogliśmy marzyć juz o premii, a pensje zwykłych magazynierów zaczęły powoli przekraczać wysokość naszego wynagrodzenia. Wszystko to było bardzo upokarzające i niesprawiedliwe. W kolejnych krokach zdecydowano o likwidacji stanowiska magazyniera operacyjnego i obniżeniu wypłat. W związku z tymi wydarzeniami wiele osób uniosła się honorem i odeszło z pracy, nawet jesli nie mieli innego zatrudnienia na oku. Z roku na rok było coraz gorzej bo apetyt kierownika na podnoszenie wymagań był niezaspokojony. Koszmar.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Stanowisko nie podane
Zalety:

W ciągu dnia bywa różnie, czasem, jest spokój a czasami trzeba zasuwać, więc nie ma co liczyć na nudę

Co można ulepszyć:

Za to zarobki nie należą do najwyższych.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracuję tam od pół roku. Zazwyczaj po prostu wykonujemy standardowe obowiązki, czyli dzień pracy jest raczej spokojny i przewidywalny. Muszę zwrócić uwagę na dobrą komunikację między pracownikami a kierownictwem. Można też nabrać doświadczenie na przyszłość.

Nie mam na co narzekać

Stanowisko nie podane
Zalety:

Na stanowisku menadżera cały czas trzeba być w pełni zaangażowanym, naturalnie potrzeba też dobrej organizacji i aktywności, nie zaszkodzi także trochę wiedzy specjalistycznej, naturalnie praca stawia wymagania, ale dzięki temu daje również satysfakcję.

Co można ulepszyć:

Nie jest to praca dla każdego wymaga wielu poświeceń.

Stanowisko nie podane
Zalety:

Można mieć pewność, że pensja przyjdzie na czas, do tego uczciwe warunki pracy i dobra atmosfera wśród pracowników.

Co można ulepszyć:

Ilość obowiązków nieadekwatna to wysokości wypłaty. Pracownicy nieustannie są pod presją. Brak czasu na odpowiednie obsłużenie klienta. Sklep wprowadza systemy, które zamiast zwiększyć wydajność w rzeczywistości mają odwrotny efekty. Do tego sklep nie oferuje nagród motywujących. Obsługa klienta jest na niskim poziomie ponieważ brakuje kadr. Wiele kłopotów, jednak ostatecznie są one do naprawienia.

Czy ta opinia jest użyteczna?01
Lubin
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dzien pracy bardzo zróznicowany od spokojnego do" zwariowanego"praca na szybkich obrotach na pewno nie nudna. Często wymagała szybkich ale przemyslanych decyzji.

Niskie zarobki.

Gorzów Wielkopolski
Stanowisko nie podane
Zalety:

Praca w Tesco rozpoczynała się od przeprowadzenia kontroli stoisk, kontroli dostępności towarów oraz innych ważnych aspektów pracy. Nauczyłem się min. lepszego zarządzania zasobem ludzkim, planowaniem pracy, dzięki licznym szkoleniom pogłębiłem wiedzę z zakresu zarządzania grupą podwładnych pracowników, właściwego planowania czasu pracy. Nauczyłem się również, iż każdy postawiony cel można osiągnąć, ponieważ praca w korporacji jest pracą wymagająca ale wykonalną. W pracy w Tesco poznałem moją obecną żonę.

Co można ulepszyć:

Zarobki, stres, brak możliwości wykonania większości zadań, brak wsparcia merytorycznego, brak wiedzy kierownictwa odnośnie przyszłości firmy, brak doświadczenia kadry kierowniczej.

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Praca wymagająca maksymalnego zaangażowania, świetnej organizacji czasu pracy, mobilności, elastyczności i przede wszystkim wiedzy specjalistycznej, umiejętności miękkich i menadżerskich. Wysokie oczekiwania firmy co do realizacji zadań i osiągania wyników, wysoka kultura współpracy. Ważne: jednak praca ta wymaga osobistych poświęceń.

non.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Zbyt niskie zarobki w odniesieniu do ilości obowiązków. Ciągła presja audytowa nie sprzyja wypracowywaniu zysków i nawiązywaniu relacji z klientem (dla którego brakuje czasu). Procedury które w zamierzeniu mają usprawniać pracę, skutecznie potrafią sparaliżować wiele czynników decyzyjnych, mających faktyczny wpływ na jakość i rzetelność obsługi. Brak nagród czy systemów motywacyjnych dla pracowników. Zbyt mała obsada (cięcie płac) systematycznie przyczynia się do obniżenia jakości obsługi klienta, traci na tym wizerunek firmy a co za tym idzie spada sprzedaż.

Co można ulepszyć:

stres nadmiar procedur niskie wynagrodzenie nadmiar obowiązków.

Czy ta opinia jest użyteczna?01

Tesco w Polsce

Jesteśmy czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku, zapraszając klientów do małych osiedlowych supermarketów i hipermarketów kompaktowych na codzienne zakupy.

Zdjęcia od pracowników firmy Tesco

Wideo o firmie Tesco

Częste pytania o pracy w firmie Tesco

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Tesco do zatrudnienia?

⚡ Z 10 pracowników firmy Tesco 6 poleca pracę w firmie, 4 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Tesco

10 pracowników firmy Tesco ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,1 z 5

💼 Jak pracownicy Tesco oceniają zarząd firmy?

10 pracowników firmy Tesco ocenia pracę zarządu na 3,4 z 5

📈 Jak pracownicy Tesco oceniają karierę w firmie?

10 pracowników firmy Tesco ocenia karierę w firmie na 3,3 z 5