Работа в Intercash Ukaraine

Отзывы сотрудников о компании Intercash Ukaraine

Компанія «Інтеркеш Україна » розпочала свою діяльність в Україні в 2014 році.Міжнародний досвід у сфері мікрофінансування ефективно застосовується нами для динамічного розвитку в Україні.
Компанія «Інтеркеш Україна» надає послуги з отримання короткотермінових позик фізичним особам.

Ми надаємо повну прозорість всіх процесів роботи і забезпечуємо надійний захист вашої особистої інформації. Відповідально підходимо до підбору своїх співробітників, що відображається у компетенції та професіоналізмі у роботі з нашими клієнтами. Ми знаємо, що для деяких людей звернення за позикою - не сама комфортна процедура, ми це розуміємо і хочемо, щоб наші позичальники відчували себе комфортно при спілкуванні з нами.

Ми завжди прислухаємося до думки наших клієнтів. Для нас дуже важливо, що ви думаєте про зручність наших послуг, якість нашої роботи і компетенції наших співробітників. Ваша думка - це орієнтир для подальшого вдосконалення нашої роботи. Ми високо цінуємо лояльність наших позичальників. У нас є мета - змінити ринок споживчого кредитування, зробивши його чесним, прозорим, простим і зручним для споживачів.

Ми переконані в тому, що ми можемо стати вашим надійним партнером в момент, коли вам це найбільше потрібно. Ми вам довіряємо!
Райффайзен Банк
Почта Банк