Работа в 5 канал (Пятый канал Украина)
Оценка работы 5 канал

Отзывы сотрудников о компании 5 канал

Плюсы:

Хіба що імідж. Адже працювати на п’ятому краще ніж на Ньюз Вані.

Кидають на гроші… Працювали в корпункті 5 каналу в Маріуполі два роки. В основному, працювали на фронті - керівництво постійно вимагало війну та треш. За роботу в умовах, небезпечних для життя, нам платили менше, ніж в нас отримують на місцевих ТБ. Потім головним редактором поставили Іру Герасимову, і щоб ще більше економити, вона вирішила нас позбавитися і найняти на роботу фрилансерів. Тож, стала все робити задля того, щоб ми пішли за власним бажанням — нам почали давати неетичні завдання, зокрема підставити керівництво місцевої БСМП, змушували працювати по 14 годин на добу, сваритися з військовими, які нас не пускали працювати на передову під час мінометного обстрілу, та домагатися їхати знімати, ризикуючи життям. До речі, ніякої медичної страховки канал не надавав. Коли все це не подіяло, і ми відмовилися звільнятися за власним бажанням, почався психологічний та матеріальний тиск — у травні 2020 нам не заплатили повністю зарплату. Герасимова сказала, що то була премія, на яку ми не заслужили, і вона вирішила нас її позбавити. Тож, за місяць роботи в окопах під обстрілами замість звичайних 11 тис. грн ми отримали мінімальну заробітну плату — 4 тис. 600 грн. Коли ми пригрозили зверненням до відповідних органів за примушення до звільнення, нас вирішили скоротити за законом. Але забрали обладнання і два місяці до скорочення не дали допрацювати, щоб платити нам мінімальну заробітну плату і таким чином ще зекономити на вихідній допомозі, яку через це ми отримали також мінімальну. Директор каналу Мжельський вибачався за дії Герасимової та обіцяв повернути нам по шість з половиною тисяч, на які вони нас кинули у травні, але потім відморозився. Тож, гроші ці ми так і не побачили. Також знаю людину, яка теж працювала на п’ятому та після таких умов роботи і моральних знущань редактора Федчун С. взагалі вирішила піти з професії. П’ятий канал економить на людях та зарплаті. Регіональних корпунктів втричі менше ніж у інших телеканалів, тож з тих, що є, вижимають усе — працюєш за схемою місцевих телеканалів сюжет у день, з фізичним навантаженням втричі більше ніж на місцевих, а отримуєш заробітну плату навіть менше, ніж платять на місцевих. Окладна схема оплати труда, за якою ти отримуєш мінімальну заробітну плату, все інше — типу премія. Яку кожному платять так, як забажає головний чи регіональний редактор. А не забажає - не заплатить. Після того, як у грудні минулого року на п’ятому змінилося керівництво, люди тікають звідти через низькі зарплати та погане ставлення до співробітників. Тільки за півроку 2020 з п’ятого каналу звільнилися чотири редактори.

Плюсы:

Не зрозумів, якщо чесно.

Після зміни руководства наприкінці минулого року люди тікають звідти. Через низькі зарплати та погане ставлення до співробітників. Тільки за півроку 2020 з 5 каналу звільнилися чотири редактори.

5 канал – самые актуальные новости

Информационный общенациональный 5 канал  работает на медиапросторе Украины с 2003 года. Задумывавшийся как отечественный аналог BBC, он быстро занял нишу новостного вещания. Передачи выходят на русском, украинском и английском языках. Целевая аудитория канала – жители Украины старше 18 лет.

Работа на 5 канале

Свою популярность и рейтинги 5 канал получил за выпуски новостей с оперативной информацией во время горячих событий. Сегодня это коллектив профессионалов, объединенных общей идеей – информация должна быть наиболее полной и честной. На телеканале работает несколько десятков человек, в том числе 20 ведущих. Работа на 5 канале – это лучший опыт для тех, кто стремится всегда быть в гуще событий. Специфика вещания канала в том, что в эфире нет ни художественных видео, ни музыкально-развлекательных шоу. Основная направленность – документалистика и аналитические программы. Это первый телеканал, который перешел на круглосуточное вещание с ежечасными выпусками новостей. Но все это внешние данные о компании, а чтобы узнать подробную инсайдерскую информацию вам стоит почитать отзывы о работе на 5 канале.

Команда мечты

Внутренний мир компании всегда интересен тем, кто рассматривает ее как свое потенциальное место работы. Каков внутренний регламент, строгие ли правила, каков стиль руководства – все это очень ценная информация, которая влияет на принятие решения соискателем.  Отзывы о работодателе – это те самые сведения, которые следует внимательно изучить до того, как принять решение подавать резюме на открытые вакансии.

Фото от сотрудников компании 5 канал

Часто задаваемые вопросы о работе в компании 5 канал

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию 5 канал для трудоустройства?

⚡ Из 2 сотрудников компании 5 канал 0 рекомендуют работу в компании, 2 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 0 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании 5 канал

2 сотрудников компании 5 канал оценили оплату труда на 3,3 из 5

💼 Как сотрудники 5 канал оценивают начальство компании?

2 сотрудников компании 5 канал оценили работу начальства на 3,2 из 5

📈 Как сотрудники 5 канал оценивают карьерный рост в компании?

2 сотрудников компании 5 канал оценили карьерный рост в компании на 3,2 из 5