Работа в IPLAND

Отзывы сотрудников о компании IPLAND

IPLAND – український IT-сервіс провайдер.

Ми створюємо IT-сервіси та надаємо повний цикл послуг з їх використання: запуск, навчання, адміністрування, розвиток і автоматизацію процесів замовника, технічну підтримку та консультації бізнес-аналітиків.

Наша основна спеціалізація — підвищення ефективності бізнес-процесів виробників, дистриб'юторів та роздрібних мереж в галузі FMCG і фармацевтики.

• 100+ співробітників в команді;
  • 100+ клієнтів в 6 країнах, серед яких: PepsiCo, Coca-Cola, Nestle, Shell, Nemiroff, Philip Morris і інші;
  • 15 000+ користувачів наших сервісів;
  • 12 років на ринку;
  • Золотий партнер Microsoft.

В управлінні компанією та проектами ми використовуємо гнучкі методології - Холакратію та SCRUM. Це дає можливість нашим співробітникам максимально реалізувати свій потенціал та амбіції професійного зростання.

У «ДНК» нашої компанії не вписується управління за вказівками під жорстким контролем. Нам більше подобаються  партнерські відносини між колегами. Ми впевнені, що в наш час саме так будуються ефективні та злагоджені команди для досягнення видатних результатів.

Для нас важливо:

• Захопленість - робити клієнтів щасливими можливо тільки будучи закоханим у свою справу;

• Довіра - як фундамент побудови всіх відносин в компанії і за її межами;

• Почуття прекрасного - ставлення до якості у всіх його проявах;

• Простота - простота не вимагає пояснень.