Zostaw opinię
Możliwości dla kariery
1,6
Masakra
Polecają dla zatrudnienia

2 Polecają pracę w firmie.

5 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Intercars

Stanowisko
Miasto
Stanowisko nie podane
Zalety:

Współpracownicy.

Co można ulepszyć:

Zwolnienie się z pracy było najlepszym możliwym wyborem. Każdego dnia dziękuję sobie, że odważyłem się zwolnić z tego przeklętego miejsca. Z każdą chwilą wymagają od Ciebie coraz więcej bez żadnej rekompensaty, szkoda gadać. Wypłata jest symboliczna, to byłoby śmieszne gdyby nie było tragiczne. Równocześnie dyrekcję stać na kupowanie co miesiąc nowego samochodu podczas gdy brakuje pieniędzy dla pracowników. Praca w tej firmie to porażka, nie dadzą nawet głupiej paczki na święta. Ewidentny powrót do starego dobrego niemieckiego systemu obozów pracy, tylko, że w XXI wieku.

Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie mogę być zbyt krytyczna, pracuje się bardzo przyjemnie, nie potrzeba wiele, aby wyrobić normę, a atmosfera wśród pracowników jest całkiem przyjazna.

Co można ulepszyć:

Miałam problemy z dogadaniem się ze współpracownikami z zagranicy, dodatkowo zarobki były słabe.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pół roku przepracowane w firmie i nie mam nic dobrego do powiedzenia.

Co można ulepszyć:

tragiczne godziny pracy, ponad dziesięciogodzinny dzień pracy — brak szacunku wobec pracownika i jego potrzeb. Po skończonej pracy nadal wymagają gotowości do odebrania telefonu. Praca w weekend, brak szans na awans.

Kierowca

Zalety:

Firma poniżej krytyki ! Kierownik patrzy tylko na czubek własnego nosa w ogóle nie przejmuje się pracownikiem. Co poniektórzy pracownicy wola sobie coś tam walnąć grubszego Albo przyjść na wielkim kacu niż zająć sie praca A umowy? Wiele miesiecy umowa zlecenie ! To już w ogóle jest nie zgodne z prawem! A umowa o pracę z wielką laska trzeba walczyć o swoje bo inaczej będą mieć to w dupie (ilość godzin tygodniowo 40h tak jest w umowie A zap*ala się jak wół plus kazda sobota) Zero pasków rozliczeniowych i dlatego nikt nigdy nie będzie wiedział jaka ma wypłatę. Albo jak odciagaja sobie pieniądze nie wiadomo za co. Wypłata na konto i część pod stołem Inter Cars to kolejny obóz pracy.

Co można ulepszyć:

Ps. Jesli jesteś fizycznie zdrowa osoba A szukasz pracy idź do Inter Carsu po miesiącu pracy na pewno już nie będziesz zdrowy/a! :D Nigdy nikomu nie polece tej BEZNADZIEJNEJ I FALSZYWEJ FIRMIE !

Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracowałem tam kilka miesięcy i nie mam nic dobrego do powiedzenia.

Co można ulepszyć:

Możliwość rozwoju w tej pracy to bzdura, nie ma co marnować swojego czasu. Nie dajcie się zwieść komentarzom o tym jak to firma się rozwija i daje możliwości na awans, nie mam pojęcia kto pisze te bzdury. Zero szacunku wobec pracownika. Pensja znikoma, wręcz śmieszna, do tego chamstwo w środowisku pracy, za słabe wyniki obniżają pensję, generalnie warunki jak w jakimś obozie, jeśli jest premia to dostaje się ja pod stołem, nie ma żadnych przejrzystych zasad. Do tego dochodzi jeszcze brak jakiegokolwiek zabezpieczenia socjalnego. nawet najgorszemu wrogowi bym nie polecił.

Kierowca

Zalety:

Dbanie głównie o klientów, jechanie specjalnie 40 km z podkładka miedziana za 10gr bo pilnie potrzebna… Ogólnie praca kierowcy to dobra praca ale nie w IC wgl nie patrzą że jest 40 stopni upału auta Bez klimy tylko jazda w kółkach (4) od 6 do 18 albo i lepiej robienie min. 400 km dzień w dzień no i oczywiście każda sobota i jak chcesz coś załatwić w tyg to albo wolne albo prosić się kierownikowi który z wielkim bólem du*y i tekstem że, ciągle coś wymyślasz, zgodzi się żebyś skończył o 16

Co można ulepszyć:

Niskie zarobki, kasa pod stołem niby te ich premie

Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Firma dobra na start, możliwość poznania procesów i mechanizmów w logistyce na podstawie nowoczesnego magazynu. Możliwość nauki i weryfikacji zdobytej wiedzy na studiach od doświadczonej kadry (Panie Janku O. Szacun :)). Świetna atmosfera oraz ludzie w magazynie w Zakroczymiu. Głównym minusem jest wynagrodzenie oraz brak szacunku przez kadrę wyższego szczebla… Firma potrafi z dnia na dzień zwolnic pracownika bez podania przyczyny oraz bez zasadnej podstawy nie wypłacić mu premii pomimo wykonania wszystkich obowiązków… wiadomo cięcia kosztów… po co tracić pieniądze i zachować dobre imie firmy skoro można powiedzieć że nic się nie należy i umyć ręce :) (ILS ZAKROCZYM). Podsumowując gdybym miał drugi raz składać CV do ILS i miał tę wiedzę co teraz poważnie bym sie nad tym zastanowił.

Co można ulepszyć:

-Wynagrodzenie -Kadra zarządzająca -Benefity -Brak konkretnie zdefiniowanych zadań

Czy ta opinia jest użyteczna?00

Intercars to duża firma o zasięgu ogólnokrajowym specjalizująca się w szeroko pojętej motoryzacji i mechaniki. Zajmuje się zarówno pojazdami, jak i urządzeniami przemysłowymi. Ideą przyświecającą firmie jest oczywiście pasja – przedsiębiorstwo tworzą wyłącznie ludzie, którzy podchodzą do tych dziedzin z najwyższym zainteresowaniem.

Intercars – szeroka oferta

Praca w Intercars może być ciekawą propozycją dla osób wykwalifikowanych w różnych dziedzinach, bowiem firma prowadzi swoją działalność na licznych płaszczyznach. Przede wszystkim na terenie całej Polski prowadzi ona sieć warsztatów samochodowych, w których świadczy profesjonalne usługi. Inną sferą jej działalności jest sklep z częściami zamiennymi – firma potrafi pod tym względem spełnić wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów. Intercars oferuje swoim klientom także szeroką pomoc prawną w staraniu się o finansowanie zakupu samochodów lub maszyn do wyposażenia zakładów przemysłowych.

Praca w Intercars

Zarobki w Intercars są bardzo zróżnicowane, bowiem firma potrzebuje pracowników z wielu różnych dziedzin. Zatrudnienie znajdą tu oczywiście mechanicy i osoby wykwalifikowane w obsłudze i serwisowaniu różnych maszyn przemysłowych. W firmie mogą pracować również wykwalifikowani prawnicy, którzy są w stanie pomagać klientom w uzyskiwaniu finansowania dla swoich przedsiębiorstw na jak najlepszych warunkach. Wielką zaletą firmy Intercars jest to, że zapewnia ona swoim pracownikom wiele możliwości w kwestii rozwoju zawodowego.

Praca w Intercars – opinie

Forum pracowników Intercars jest fantastycznym miejscem dla każdego, kto interesuje się pracą w tej firmie. Wiele osób zastanawia się, ile zarabia się w Intercars oraz jak wyglądają warunki pracy w poszczególnych oddziałach przedsiębiorstwa. Można naturalnie kierować się tu podstawowymi informacjami zamieszczanymi przez samą firmę, ale nigdy nie dadzą nam one tak realnego obrazu jak opinie osób, które rzeczywiście miały styczność z tym pracodawcą. Dowiemy się przede wszystkim tego, jak wygląda tu atmosfera w pracy i jak traktowani są pracownicy. Jest to bardzo ważne, bowiem jedynie w firmie która daje nam do zrozumienia, że jesteśmy faktycznie ważni a nasza praca potrzebna będziemy czuli się dobrze. Nie bez znaczenia są również kursy i szkolenia zawodowe, na jakie można liczyć w takiej pracy.

Zdjęcia od pracowników firmy Intercars

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.