Работа в Primetech

Отзывы сотрудников о компании Primetech

Kopex to jedno z największych w Polsce przedsiębiorstw specjalizujących się w szeroko pojętym sprzęcie górniczym. Firma wywodzi się ze Śląska, regionu o wielkich tradycjach związanych z tą dziedziną. W swojej działalności wyznaje ona szereg zasad, wśród których do najważniejszych należy poszanowanie drugiego człowieka. Producent doskonale zdaje sobie sprawę, że poziom jej produktów ma wielki wpływ nie tylko na wygodę, ale również bezpieczeństwo pracy wielu ludzi. Stara się zatem utrzymywać jak najwyższą ich jakość, pamiętając jednocześnie, że w dużym stopniu jest to uzależnione od tego, jak czują się jego pracownicy.

Kopex – podstawowe informacje

Spółka powstała w roku 1961. Od samego początku zajmowała się przemysłem elektromaszynowym – konkretniej, produkcją sprzętu przeznaczonego do wydobycia surowców. Z czasem profil jej działalności rozszerzał się, obejmując między innymi opracowywanie nowych technologii dla górnictwa. Na początku 2016 roku firma miała ponadto plany budowy własnej kopalni węgla kamiennego.

Praca w Kopex

Kopex – opinie o pracy mówią zazwyczaj, że jest to dobry i godny zaufania pracodawca. Ze względu na prowadzenie działalności na dość szeroką skalę, firma potrzebuje zazwyczaj pracowników z różnych dziedzin. Zatrudnienie mogą tu znaleźć pracownicy fizyczni i górnicy. Potrzebni są również ludzie tworzący cały personel zakładów przemysłowych: elektrycy, operatorzy maszyn i wielu innych.

Skorzystaj z forum pracowników Kopex

Jeśli ktoś zastanawia się, czy warto starać się o zatrudnienie w tej firmie to praca w Kopex – opinie jakie można znaleźć w internecie będą dla niego bezcennym źródłem informacji. Zasięgnięcie tego typu opinii od prawdziwych ludzi którzy faktycznie mieli styczność z tym pracodawcą może nam powiedzieć naprawdę wiele na temat tego, jakich warunków pracy możemy oczekiwać. Chodzi tu nie tylko o to, ile zarabia się w Kopex – choć kwestia zarobków jest oczywiście bardzo ważna. Wielu ludzi oczekuje, że pracodawca zapewni im odpowiednie warunki do rozwoju, a czas spędzony w takiej firmie sprawi, że staną się oni lepiej wykwalifikowanymi ludźmi.