Работа в Bridgestone

Отзывы сотрудников о компании Bridgestone

Bridgestone jest jedną z najważniejszych firm w rynku motoryzacyjnym; zajmuje w tej branży bardzo wysoką pozycję jako znany i ceniony producent opon. Główna cecha producenta to przede wszystkim pasja. Nie dałoby się produkować opon na tak wysokim poziomie bez podchodzenia do tego z prawdziwymi emocjami. Bridgestone to marka bardzo zaufana i szanowana właściwie na całym świecie.

Bridgestone – historia i podstawowe informacje

Firma Bridgestone pochodzi z Japonii, gdzie została założona w roku 1931. Pierwsze kilka dekad jej działalności to przede wszystkim poszerzanie oferty i ciągła praca nad wrażaniem nowych rozwiązań. W latach 80 przyszedł czas na wyjście ze swoimi produktami do szerokiego grona klientów i zaznaczenia swojej obecności na światowych rynkach. Aktualnie Bridgestone jest największym na świecie producentem opon i wyrobów gumowych. Firma stale współpracuje z najbardziej znanymi markami samochodowymi – prawdopodobnie większość nowych pojazdów jakie kupimy obecnie na rynku jest wyposażona właśnie w opony Bridgestone.

Bridgestone – opinie o pracy

Praca w Bridgestone może być ciekawą propozycją również dla nas – firma prowadzi swoje oddziały na terenie Polski. Oferty pracy są tu zwykle bardzo zróżnicowane. Poszukiwani są zarówno pracownicy produkcji, którzy mają wykonywać poszczególne czynności w zakładach produkcyjnych. Równie ważni są specjaliści od handlu czy zarządzania zasobami ludzkimi. W Bridgestone zarobki są zatem bardzo zróżnicowane, ale w każdym przypadku pracownik może liczyć na wysoką kulturę pracy.

Forum pracowników Bridgestone

Wielu ludzi zastanawia się, ile zarabia się w Bridgestone i jak wyglądają warunki pracy w tej firmie. Można oczywiście znaleźć mnóstwo informacji przygotowanych przez same przedsiębiorstwo, ale w rzeczywistości nie dają nam one tak realnego obrazu jak to, co możemy usłyszeć od innych ludzi. Warto więc znaleźć Bridgestone – opinie o pracy, bowiem dzięki temu zawsze dowiemy się, czego mamy oczekiwać od danego pracodawcy. Przede wszystkim będziemy mogli zobaczyć, jak pracownik jest traktowany w takiej firmie. W niektórych przedsiębiorstwach zachowywana jest bardzo wysoka kultura, w innych z kolei pracownik nie może liczyć na zbyt duży szacunek. Opinie są pisane przez osoby, które faktycznie pracowały w takim miejscu i mogą naprawdę wiele powiedzieć o tym, jak realnie wyglądają tam warunki.