Работа в E. Wedel

Отзывы сотрудников о компании E. Wedel

E. Wedel jest prawdopodobnie jedną z najbardziej znanych firm w Polsce. Producent czekolady i innych produktów spożywczych opiera swoją działalność przede wszystkim na bardzo bogatej historii o tradycji – firma powstała jeszcze w XIX wieku. W okresie międzywojennych cieszyła się w Polsce ogromną popularnością, choć po wojnie nadeszły dla niej "chude lata" związane z przejęciem jej przez państwo. Obecnie firma ponownie odbudowuje swoją mocną pozycję na polskim rynku.

E. Wedel – firma z tradycjami

Początki firmy E. Wedel sięgają jeszcze XIX wieku. Obecnie jest to znana i licząca się na polskim rynku firma. W całej Polsce przedsiębiorstwo zatrudnia około 1300 pracowników i jest obecna na Polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Oferta firmy jest bardzo szeroka i oprócz czekolady obejmuje szereg różnych wyrobów cukierniczych. Ponadto na terenie całej Polski firma prowadzi szereg własnych cukierni i pijalni czekolady, co jest nawiązaniem do jej przedwojennych tradycji.

Praca w E. Wedel – dla kogo?

Opinie o pracy w E. Wedel pokazują, że zatrudnienie w tej firmie może znaleźć wielu różnych ludzi. Są tu potrzebni przede wszystkim pracownicy zakładów produkcyjnych oraz pijalni czekolady – taka praca opiera się głównie na obsłudze maszyn przemysłowych lub obsługiwaniu klientów w lokalach. Podobnie jak każde duże przedsiębiorstwo, firma potrzebuje specjalistów od marketingu i branży IT. Zatrudnienie mogą tu znaleźć również specjaliści od cukiernictwa, potrzebni do tworzenia nowych produktów i opracowywania receptur.

Forum pracowników E. Wedel

Dla wielu osób podstawowym pytaniem jest to, ile zarabia się w E. Wedel i jak wyglądają warunki pracy w tej firmie. Największym źródłem informacji na ten temat mogą być E. Wedel – opinie, zamieszczane w sieci przez osoby, które miały już styczność z tym pracodawcą. Tacy ludzie zawsze powiedzą nam, jak firma traktuje zatrudniane przez siebie osoby; podejście do pracowników jest oczywiście bardzo istotne. To właśnie od niego zależy, czy kariera w danej firmie będzie przyjemnością czy też wieczną męką, którą jak najszybciej będziemy chcieli zakończyć. Nie bez znaczenia jest również to, czy pracodawca zaoferuje nam odpowiednie możliwości w rozwoju zawodowym. Zdobywanie nowych kwalifikacji i uczestniczenie w różnego rodzaju kursach i szkoleniach to dla niektórych osób podstawa – warto zatem dowiedzieć się również i o tym.