Работа в Гранд‑Петрол

Отзывы сотрудников о компании Гранд-Петрол

Гарантія якості
«Стандарт EURO 5» – це обов’язковий, сучасний стандарт палива в країнах Евросоюзу, та Україні. Придбавши паливо на АЗК «Grand Petrol», ви будете впевнені в його якості – це гарантовано європейським нафтопереробним підприємством АТ «ORLEN Lietuva».
Прямі поставки з заводу «ORLEN Lietuva» дозволяють нам використовувати багаторівневу систему контролю якості нафтопродуктів у ланцюжку «Завод-Нафтобаза-АЗК-Клієнт» із залученням лабораторії «Inspectorate Україна.»
«Inspectorate Україна» - акредитована лабораторія, де два рази на місяць, згідно затвердженого графіку відбору проб, ми робимо додатковий аналіз по ключовим показникам, що дозволяє посилити контроль якості пального у мережі АЗК «Grand Petrol». Переконатися у цьому може кожен наш Клієнт – усі документи, що підтверджують походження та якість палива знаходяться у вільному доступі на кожній АЗК «Grand Petrol» та на сайті.
Заправляючись, звертайте увагу на дату видачі та наявність печатки ORLEN Lietuva у паспорті якості - це вагомий доказ, що ви купуєте справжнє якісне паливо.
Европлан
ТрансТехСервис, УК