Работа в Стардизайн

Отзывы сотрудников о компании Стардизайн

Руководитель отдела

ноябрь 2019
Работаю больше 10 лет
Компанія складається з класних спеціалістів, які люблять свою роботу і з якими працювати одне задоволення. З року в рік можна прослідкувати розвиток і окремих людей, і компанії загалом. Свого часу я прийшов у Стардизайн звичайним менеджером і через деякий час вже мав достатньо знань і бажання рости тут і надалі.
Компанія підтримує будь-які раціональні кроки для покращення роботи, тому поки нових рекомендацій не маю.

Менеджер торгового зала

октябрь 2019
У компанії класний, дружний колектив, є можливість рости і розвиватись, хороше керівництво, яке турбується про комфорт співробітників і з радістю приймає нові ідеї, ініціативи для розвитку компанії. За 4 роки роботи отримала багато позитивного досвіду тут.
Компінвя постійно розвивається, тому хіба що додати більше тімбілдингів.

август 2019
Хороша компанія. Є потужна база знань для нових робітників, гарний офіс, дружній, націлений на результат колектив.
Поки не було)

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Стардизайн

Рекомендуют ли сотрудники компанию Стардизайн для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию Стардизайн для трудоустройства, на основании 3 оценок.

Сотрудники компании Стардизайн оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 3 оценок.

Сотрудники компании Стардизайн оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 3 оценок.

Сотрудники компании Стардизайн оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 3 оценок.

Магазин дверей і підлоги

Магазин дверей і підлоги «СтарДизайн» завжди радий вітати своїх покупців у Львові і області. Тільки у нас Ви зможете придбати підлогу та двері за найкращими цінами.

Наш світ підлоги та дверей «СтарДизайн» - це Ваш надійний партнер! Доступні ціни та постійні унікальні пропозиції – основна наша перевага над конкурентами. Купуйте вигідно разом зі світом підлоги та дверей «СтарДизайн».

Магазин дверей і підлоги «СтарДизайн» - найбільший постачальник вхідних та міжкімнатних дверей на ринку Львова та області.

Ми займаємо високі позиції завдяки професіоналізму, хорошого долсвіду, постійному розширенню асортименту продукції та високої кваліфікації працівників.

Починаючи з моменту заснування "СтарДизайн" в 2006 році і по сьогоднішній день, ми ставимо за мету не тільки продавати продукцію найвищої якості, але й надавати нашим клієнтам комплексні монтажні послуги.