Концерн Хлібпром
Оценка работы Концерн Хлібпром

Отзывы сотрудников о компании Концерн Хлібпром

Львов
Плюсы:

Раніше була біла зп

Звільнити всіх ТОПів. Тупі, чванливі. Компанія втрачає позиції на ринку з такими керівниками, там все таке грязне в прямому і переносному значеннях. Така савдепія, екомномія, хліб став на смак, купую тепер інший.

Плюсы:

Не помітив.

Спілкувався не з HR-ом, а керівником відділу. Спілкувалася зі мною досить зневажливо. Обвинила в амбіційності, бажанні розвитку і тому, що я прийшов зайняти її позицію. Почала розпоряджатися моєю відпусткою на нинішній роботі (типу щоб не відробляв два тижні), хоча ще не ясно взяли мене чи ні. Ну і під кінець прямо сказала, що розвитку не буде. Думайте самі чи потрібна така робота.)

Бердичев
Плюсы:

Одна з самих неприємних компаній в яких доводилось працювати, театр абсурда, народ… для чого ви проводите співбесіди і берете людину, на місяць-два,і викидаєте, не пояснюючи причини… в вас рулить, яка тільки, те і робить, що перешіптується між собою,і не дає можливості працювати молодим кадрами, таке враження, що вони збираються вмерти, біля чану з тістом…просто не виставляти вакансії на ринок праці.

Розігнати старих , які тільки тирити вміють.

Львов
Плюсы: По-перше, ця компанія має всі переваги, які можна отримати, коли працюєш у великій компанії. Далеко не всі роботодавці платять повністю білу ЗП. Повірте, поки не стикаєшся із певними проблемами, цих переваг не зрозумієш. Я працював в інших великих компаніях, тому є з чим порівняти. Дійсно атмосфера в колективі залежить від конкретного керівника. В мене нема жодних нарікань щодо свого. Щодо бюрократії..Ви, мабуть не працювали у великих компаніях, якщо вас це дивує. Будь яка складна структура породжує ці процеси, навіть у штатах. Тому, шановні хейтери, добре там, де вас нема!
Что можно улучшить: Корпоративи
Плюсы: відсутні
Что можно улучшить: В компанії процвітає кумівство. Топ менеджмент москалі котрі при своїх з/п аж ніяк не можуть зрозуміти проблеми і потреби своїх підлеглих. Жахлива бюрократія. Низька з/п і уявні перспективи кар'єрного росту. Ця робота годиться тільки студентам, котрих і так на Хлібпромі не мало, але оскільки старі досвічені кадри позвільняли, а молодих працівників ніхто толком не може навчити, то всі так і просиджують штани і ніхто не хое нормально організувати роботу
Львов
Плюсы: Єдиним позитивним моментом може бути хіба що вічливість.
Что можно улучшить: Хочу додати декілька слів про відділ персоналу. Їх завдання полягає тільки в тому щоб надсилати анкети для заповнення. Вони потрібні тільки для "галочки", щоб показати свою роботу. Можуть запросити на співбесіду, а потім через делька днів повідомити , що вакансія закрита. Було й таке, що провели співбесіду, пізніше тянуть час. Говорять, що не вирішенні всі питання. А потім повідомлять, що вакансія знята. Насправді ви розумієте, заповнюєете анкети ви, які складають по вісім сторінок, а на роботу беруть відповідно своїх людей. Так ,що не ведіться у працівників відділу персоналу, не витрачайте свого дорогоцінного часу на заповненя анкет.
Львов
Плюсы: Не знаю хто і якими відгуками керується, але як для Львова тут працювати престижно. Велика компанія, досвід роботи у якій є хорошим знаком для інших роботодавців. Тому не поділяю геть негативні відгуки.
Львов
Плюсы: Відсутні
Что можно улучшить: Машини в неробочому стані. Вимагать ремонтувати за свій рахунок. Вважаують всіх винними за перевитрати палива!!! Машини пройшли більши 300 000км!!!!
Львов
Плюсы: регулярна виплата зар.плати та лікрняних
Что можно улучшить: Дана іформація стосується ВП"Самбірський хлібокомбінат". Колектив як в інших організаціях є нормальні адекватні люди а є селюки. Хто сказав, що це російська фірма. В керівництві у Львові самі представники біблейного народу та полукровки як відкриті так і крипто. Виробничі фонди не оновлювались напевно з 2008 року. Складається враження, що високе керівництво концерну не знає що ім робити з ВП "Самбірський хлібокомбінат" і нести важко і викинути шкода. Стосовно обміну інформаціі між відділами складається враження, що у відділі програмістів сидять тільки сис.адміни які на трійки закінчили інститут. І про економічну кібернетику не чули взагалі. Програмне забезпечення не завжди покриває потреби для нормальноі роботи багато потрібно робити в ручну. Львівське керівництво тримається формули ви там робить а ми приідемо перевіримо і якщо щось не так оштрафуєм а якщо вам повезе і ви вгадаєте як повинно було би бути реалізовано даний процес то ми вас похвалимо. Відсутні інструктивні матеріали та форми навіть в такій точній ділянці як облік. Керівництво у Львові (відділи, департаменти та сектори) міняється так само швидко як і на місцях. Тому хто "рве жили" стараючись звернути на себе увагу керівництва ризикує тим що ново назначені керівники не будуть мати й гадки про ваші " трудові подвиги" на благо підприємства. ВП Самбірський хлібокомбінат має замкнутий технологічний цикл який дозволяє працювати автономно (такий собі маленький концерник). Тому проблеми концерну в цілому екстраполються на даний виробничий підрозділ. І вони в перспективі не такі вжей радужні. Керівники концерну як це характерно для представників біблійного народу не розуміє, що нормальний толковий фахівець за ті "копійки" не буде напружуватися а виключно виконуватиме інструкції.
Львов
Плюсы: Чіткий розподіл обов'язків.
Что можно улучшить: Як тільки ти станеш їм не потрібен тебе скоротять. Ніякої поваги до особистості та людської гідності. Зарплата мала, і росту не буває. Твої досягнення не ціняться
Львов
Плюсы: Працювала на Хлібпромі в головному офісі близько року. З плюсів – не затримували зарплатню. Була можливість користуватись службовим мобільним, службовим авто. Нормальний колектив. Керівництво доволі прогресивне, дехто виїхав на керівні посади в Європу. Є можливість зробити кар’єру. Як зрозуміла з часом, в моєму випадку – це був не пріоритетний напрям, невеликий відділ. А змінювати профіль не хотілось вже.
Что можно улучшить: З мінусів – швидкий темп, щоб втриматися треба мати вже якийсь фаховий рівень, - на пояснення новачкам основ ні в кого часу немає. Складна внутрішня оргструктура. Після досвіду роботи в невеликій фірмі одразу не так просто зорієнтуватись. Як я розумію – це особливість роботи у великих структурах. Також – неблизький район (це – Батальна, де пологовий).
Львов
Плюсы: Велика компанія із можливостями професійного росту та збільшення з/п.
Что можно улучшить: -

Работа в ПАО «Концерн Хлибпром» — для тех, кто хочет стабильности

Концепция концерна основана на взаимовыгодном длительном сотрудничестве с ведущими отечественными и зарубежными поставщиками сырья для уникального хлебопроизводства, которое, в свою очередь, обеспечено высокотехнологичным оборудованием. В концерн включено 8 перерабатывающих предприятий, выпускающих до 300 тонн хлебобулочной продукции ежедневно.

Хороший стаж

За свою одиннадцатилетнюю историю концерн Хлибпром стал известной торговой маркой с сертифицированной защитой от подделок мучных изделий, продаваемых без упаковки. Политика производства и продаж компании прозрачна и коммуникативна, т.к. она участвует в национальной популяризации здорового питания на Украине.
Еще она состоит в международном сообществе борьбы с иммунодефицитом населения и сотрудничает с экологическими организациями. Это позволило оптимизировать производство от внедрения энергосберегающих ресурсов до безопасного для окружающей среды, метода вторичной переработки упаковки.

Отзывы о концерне

Лучше, чем сама компания, о её преимуществах и недостатках, расскажут отзывы о работе реальных сотрудников. Кто, кроме них, более правдиво и красочно предоставит действительную информацию о положении внутри концерна. Отзывы о работодателе из уст персонала являются самым верным описанием структуры. Так что, прежде чем искать работу в ПАО «Концерн Хлибпром», ознакомьтесь с рецензией штатных сотрудников — это будет рациональным решением.

Фото от сотрудников компании Концерн Хлібпром

Часто задаваемые вопросы о работе в компании Концерн Хлібпром

🛠️ Рекомендуют ли сотрудники компанию Концерн Хлібпром для трудоустройства?

⚡ Из 12 сотрудников компании Концерн Хлібпром 5 рекомендуют работу в компании, 6 не рекомендуют компанию для трудоустройства и 3 воздержались от оценки

💰 Какая оплата труда в компании Концерн Хлібпром

12 сотрудников компании Концерн Хлібпром оценили оплату труда на 3,4 из 5

💼 Как сотрудники Концерн Хлібпром оценивают начальство компании?

12 сотрудников компании Концерн Хлібпром оценили работу начальства на 3,0 из 5

📈 Как сотрудники Концерн Хлібпром оценивают карьерный рост в компании?

12 сотрудников компании Концерн Хлібпром оценили карьерный рост в компании на 2,9 из 5