Работа в ITProsteer

Отзывы сотрудников о компании ITProsteer

июнь 2019
В зальному можу сказати, що {IT}Prosteer це компанія, в якій є можливість реалізувати свій професійний потенціал, а також просто душевно побалакати з будь-ким, що не може не радувати.

Бюрократії тут не побачив, є з чим порівняти. Просто будь профі своєї справи і все у тебе тут буде добре. З плюсів: адекватне керівництво, гнучкий графік роботи, тім білдінги, кава, снеки. З мінусів особисто для мене — локація.

І напевно, саме головне на мою думку в компанії це — люди. Тут вони в хорошому сенсі цього слова — прості, не зарозумілі, приємні в спілкуванні, допомагають один одному і в роботі, і там підкинути до роботи, Саша привіт =) Кожен зі своєю індивідуальністю, всі по своєму різні, з різних міст, але всіх об'єднує захоплення своєю роботою.

Всім добра. Peace.

Часто задаваемые вопросы о работе в компании ITProsteer

Рекомендуют ли сотрудники компанию ITProsteer для трудоустройства?

100% сотрудников рекомендуют компанию ITProsteer для трудоустройства, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ITProsteer оценивают оплату труда на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ITProsteer оценивают работу руководства на 5 из 5, на основании 1 оценки.

Сотрудники компании ITProsteer оценивают возможности карьерного роста на 5 из 5, на основании 1 оценки.

ITProsteer is the full circle e-commerce/web development company with more than 12 years' experience in implementation of large-scale and smaller e-commerce projects.

Our company hosts different teams that work on offering various web development solutions and e-commerce projects for our customers.

Яндекс
Тензор