Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

1 Polecają pracę w firmie.

1 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Target PRO

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Target to tylko pośrednik od zatrudniania. Robi co mu każe korpo, które mu płaci i większość kasy zostaje w Targecie, dla pracowników ochłapy, a jeszcze 90% pracowników kroją za rzekome szkody na aucie służbowym. Zero podwyżek, ciągłe obcinanie kasy na flocie i namierzanie jazdy prywatnej. Generalnie co raz większa żenada. O rzekomych profesjonalistach którzy ogarniają projekty z ramienia Targetu nie wspomnę, bo szkoda klawiatury.

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie mniej niż rok
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Dostałem się! Zaczynam pracę w Unilever ? wszystko fajnie objaśnienie oprócz jednej kwestii, A mianowicie: auto… dowiedziałem się że ma być to skoda Octavia jednakże nie sprecyzowane były ich odpowiedzi odnośnie użytkowania auta prywatnie. Usłyszałem tylko że do sklepu, na basen czy siłownię mogę jechać, ważne abym nie jeździł autem na uberze. na dłuższe trasy do 50 km też mogę nim jeździć? Bo nie wiem czy mam sprzedawac prywatne auto bo mam tylko jedno miejsce postojowe wykupione…

Co można ulepszyć:
Czy ta opinia jest użyteczna?00

Posiadamy ponad 17 letnie doświadczenie w pracy dla największych koncernów.

Target PRO jest prekursorem usługi outsourcingu sprzedaży w Polsce. W 2003 r. firma przejęła 100-osobowy dział sprzedaży Mars Polska i w ciągu 2 lat rozbudowała się do 200 Handlowców. W kolejnych latach Target PRO przejmował działy sprzedaży Żywiec Zdrój, Unilever Food, Algida, Polkomtel, Danone, Kraft Heinz oraz Upfield.

Firma w 2019 roku zatrudnia ponad 1.000 Przedstawicieli Handlowych w oparciu o umowę o pracę, dociera regularnie do 80.000 sklepów i jest uważana za lidera outsourcingu sprzedaży i merchandisingu.

Świadczymy usługi outsourcingu procesów wsparcia sprzedaży dla firm będących liderami w określonych segmentach rynku. 90% tych firm to sektor FMCG i telekomy, pozostałe 10% to banki.

Zdjęcia od pracowników firmy Target PRO

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Target PRO

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Target PRO do zatrudnienia?

⚡ Z 2 pracowników firmy Target PRO 1 poleca pracę w firmie, 1 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Target PRO

2 pracowników firmy Target PRO ocenia rozmiar wynagrodzenia na 2,5 z 5

💼 Jak pracownicy Target PRO oceniają zarząd firmy?

2 pracowników firmy Target PRO ocenia pracę zarządu na 2,5 z 5

📈 Jak pracownicy Target PRO oceniają karierę w firmie?

2 pracowników firmy Target PRO ocenia karierę w firmie na 2,5 z 5