Работа в Duijndam international

Отзывы сотрудников о компании Duijndam international

Duijndam International jest agencją zatrudnienia, która działa w Polsce od 2003 roku. Każdego dnia z powodzeniem dopasowujemy potencjalnych pracowników dla naszych klientów. Specjalizujemy się w pośrednictwie pracy sezonowej i tymczasowej w Niderlandach. Oferujemy pracę w wielu sektorach gospodarki, a nasze oferty dobieramy w zależności od Twojego poziomu wykształcenia i doświadczenia oraz personalnych predyspozycji.

W naszej firmie efektywna komunikacja odgrywa bardzo ważną rolę, a dzięki wymianie pomysłów i doświadczeń oraz stawianiu sobie jasnych celów, wiemy, czego oczekują od nas nasi kandydaci i zleceniodawcy. Tak jak do tej pory, można oczekiwać od nas profesjonalnych metod działania opierających się na personalnym podejściu. W skład naszego zespołu wchodzą osoby mówiące w języku polskim, angielskim, niderlandzkim i niemieckim. Nasi rekruterzy są profesjonalistami w swojej dziedzinie, posiadającymi szeroką wiedzę w zakresie wielu branż i dziedzin gospodarki.

Бизнес Юрист
HAYS