Zostaw opinię
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

3 Polecają pracę w firmie.

0 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Strabag

Stanowisko
Miasto
Pracuje w firmie 1-2 lata
Stanowisko nie podane
Zalety:

Pracodawca godzien polecenia, jasne przejrzyste reguły pracy i zatrudnienia.

— Wpółpracownicy

— Bezpośredni przełożeni.

Co można ulepszyć:

Brak możliwości planowania, ze względu na ciągłe podróże.

PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie mniej niż rok
Stanowisko nie podane
Zalety:

cykliczne szkolenia.

Co można ulepszyć:

-ryczałt za nadgodziny wliczony do pensji

-brak dofinansowania do karty multisport -najczęściej brak zgody na podwyżkę (częsty powód zwolnień)

-lepsze warunki zatrudnienia w Koncernie za granicą

Pracuje w firmie 2-5 lat
Stanowisko nie podane
Zalety:

Nie można ocenić jednoznacznie całej firmy. Zupełnie inne warunki są na lokalnych kontraktach a inne na wielkich, a najwięcej zależy od zespołu do którego się trafia. Ja osobiście bardzo sobie chwalę współpracę z moim ex zespołem. Do dziś mam z nimi świetny kontakt chociaż przeszedłem do konkurencji. Ale wiem od znajomych że wystarczy trafić do innego oddziału i wtedy z chwilą podpisania umowy trzeba sobie wydrukować druk wypowiedzenia bo na pewno się przyda. Niskie zarobki, symboliczne premie. Pozostałe warunki takie jak w pozostałych firmach budowlanych czyli praca bez limitu godzin.

Co można ulepszyć:

Premie dla zespołu proporcjonalne do osiąganych zysków z budowy. Podwyższenie wynagrodzenia zasadniczego.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
STRABAG w Polsce jest częścią europejskiego koncernu budowlanego, będącego od 180 lat synonimem jakości w budownictwie, realizującego na świecie ponad 15 tys. projektów rocznie - lidera w zakresie wdrażania innowacyjnych technologii, który ma znaczący i stabilny kapitał własny. Dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów realizujemy nawet najbardziej skomplikowane przedsięwzięcia budowlane. Działalność STRABAG cechuje kompleksowy zakres usług budowlanych, nowoczesne technologie, wysokiej jakości materiały oraz najnowszej generacji park maszynowy.

Zdjęcia od pracowników firmy Strabag

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Strabag

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Strabag do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Strabag 3 poleca pracę w firmie, 0 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Strabag

3 pracowników firmy Strabag ocenia rozmiar wynagrodzenia na 4,0 z 5

💼 Jak pracownicy Strabag oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Strabag ocenia pracę zarządu na 4,0 z 5

📈 Jak pracownicy Strabag oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Strabag ocenia karierę w firmie na 4,3 z 5