Работа в SGGW

Отзывы сотрудников о компании SGGW

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie to 200 lat tradycji. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, dyplom uzyskany na naszej uczelni jest nie tylko powodem do dumy, lecz także przepustką do wymarzonej pracy. W SGGW na 37 kierunkach uczy się 27 tys. studentów. W SGGW można studiować takie kierunki jak: architektura krajobrazu, bezpieczeństwo żywności, bioinżynieria zwierząt, biologia, biotechnologia, budownictwo, dietetyka, ekonomia, finanse i rachunkowość, gastronomia i hotelarstwo, gospodarka przestrzenna, hodowla i ochrona zwierząt towarzyszących i dzikich, informatyka, informatyka i ekonometria, inżynieria ekologiczna, inżynieria środowiska, leśnictwo, logistyka, meblarstwo, ochrona środowiska, ogrodnictwo, pedagogika, rolnictwo, socjologia, technika rolnicza i leśna, technologia drewna, technologia żywności i żywienie człowieka , technologie energii odnawialnej , towaroznawstwo,, turystyka i rekreacja, weterynaria, zarządzanie, zarządzanie i inżynieria produkcji, zootechnika, żywienie człowieka i ocena żywności.