Работа в UPharma Consulting

Отзывы сотрудников о компании UPharma Consulting

АПфарма Консалтінг – професійна консалтингова компанія, що надає підтримку корпоративному сектору галузей, пов’язаних з охороною здоров’я, виробництвом фармацевтичних препаратів, та медичного обладнання (Pharma & MedTech). Наш офіс знаходиться у Києві, звідки ми покриваємо увесь регіон СНД та Центральної Азії.

Ми аналізуємо цільові ринки, підбираємо персонал для стейкхолдерів галузі, розробляємо плани виходу на ринки та формуємо стратегії доступу до ринків. Ми, також, надаємо експертну підтримку інвестиційним фондам, банкам та іншим зацікавленим сторонам в нашому регіоні.

Який регіон покриваємо:

Країни регіону Східної Європи та СНД (Україна, Білорусь, Молдова), Центральної Азії (Казахстан, Узбекістан, Таджикістан), Південного Кавказу (Арменія, Грузія, Азербайджан).

З ким та для кого ми працюємо:

• Фармацевтичні компанії, виробники медичного обладнання та устаткування.
  • Спеціалізовані консалтингові та маркетингові компанії, інвестиційні фонди та банки.
  • Недержавні організації (NGO) та адвокаційні об’єднання пацієнтів (PAGs), неприбуткові організації та ін.

Основні напрямки діяльності:

• ДОСТУП ДО РИНКІВ > Картування стейкхолдерів, Планування процесу доступу до ринків, Аналіз ринків, Розробка стратегій входу, Оцінка технологій охорони здоров’я
  • КОНСАЛТИНГ > Комерційний та маркетинговий аудит компаній, Вивчення конкурентів, Підтримка та супровід проектів з M&A
  • РЕКРУТМЕНТ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ РОЗВИТОК > Рекрутинг middle- та senior-management персоналу, Картування талантів, Організаційний розвиток, інші види підтримки в рамках управління талантами.
ANCOR
АНКОР