Работа в СПП ОЛТАК

Отзывы сотрудников о компании СПП ОЛТАК

ТОВ «БУДІВЕЛЬНО ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» «ОЛТАК» - це надійне будівельне підприємство, яке надає свої послуги в сфері будівництва, реконструкції, ремонтів об'єктів, як промислового, так і цивільного призначення, оренди будівельного обладнання, продажом будівельних матеріалів.

Ми забезпечуємо будівництво будівель і споруд різного функціонального значення, як на умовах генерального підряду «під ключ», так і в ролі субпідрядника.

У складі компанії працюють висококваліфіковані фахівці з суміжних будівельних спеціальностей, здатні організувати виконання робіт на об'єкті, із залученням необхідної кількості робочих кадрів, в залежності від поставленого завдання.

До переліку виконуваних робіт входить весь комплекс будівельно - монтажних робіт, залучаючи субпідрядні організації тільки на вузькоспеціалізовані роботи. Маємо повну технічну базу для виконання ремонтно - будівельно - монтажних робіт.

Основні напрямки робіт:

• Виконання каркаса монолітних робіт, монтаж бетонних і залізобетонних конструкцій;

• Пристрій промислових підлог по системі топпинг, фібробетони, полімерні, поліуретанові покриття;

• Виготовлення та монтаж металоконструкцій, споруд, каркасів;

• Пристрій покрівель: рулонних, мастикових, листових, мембранних, штучних.

Головне завдання компанії - забезпечення якості і термінів виконуваних робіт. Тому ми ретельно відбираємо постачальників сировини і матеріалів для об'єктів, і контролюємо своїх працівників.

Принципи роботи компанії:

• Якісне виконання взятих на себе зобов'язань і індивідуальний підхід до кожного об'єкта.

• Максимальна відповідальність за кінцевий результат.

• Ефективне використання коштів і ресурсів.

• Залучення для співпраці високоефективних компаній, які вже зарекомендували себе на ринку будівництва.

• Використання сучасних технологій і механізмів, швидкість виконання, якість матеріалів і робіт є невід'ємною частиною роботи будівельної компанії.

За довгі роки роботи придбаний великий досвід в організації будівництва, налагоджені конструктивні партнерські відносини з перевіреними компаніями виробників основних будівельних матеріалів і підрядними організаціями для виконання спеціальних робіт.

Компания Самолет
ТИТАН-2, холдинг