Работа в Украгроком

Отзывы сотрудников о компании Украгроком

Компанія «Украгроком» - одна з найбільших компаній аграрного ринку України.

ТОВ «Украгроком» займає лідируючі позиції в сфері поставок мінеральних добрив, динамічно нарощує обсяги реалізації засобів захисту рослин, мікродобрив та насіння.

Сьогодні «Украгроком» - це компанія з багатосторонньої сферою інтересів, в якій працює більше 200 співробітників, яка має 10 представництв, 18 регіональних складів.

Представництва ТОВ «Украгроком» розташовані в Харкові, Полтаві, Дніпропетровську, Луцьку, Черкасах, Тернопілі, Києві, Житомирі, Херсоні та Одесі.

Серед головних принципів роботи Компанії - чесність, відповідальність, прозорість!

Місія: Відродження врожайності земель сільгоспвиробників, пропонуючи агрономічний супровід в комплексі з постачанням мінеральних добрив, засобів захисту рослин та насіння.

Філософія компанії в галузі управління персоналом - це довгострокові інвестиції в наш персонал.

Ми зацікавлені в створенні умов, при яких наші співробітники зможуть максимально реалізувати свій потенціал і досягти унікальних результатів.

Успіх, визнання, повага клієнтів до ТОВ «Украгроком» - це результат професійної роботи команди, відповідального ставлення до власної справи, невпинного прагнення вдосконалюватися і розвиватися.

У нашій компанії працюють люди, які сповнені нових ідей, прагнень до впровадження інноваційних проектів та продуктивній співпраці. Вони амбітні, цілеспрямовані, знають, як досягти успіху, і докладають для цього максимум зусиль.

Співпраця з «Украгроком» є гарантією справжнього партнерства і плідного результату!

Приєднуйтесь до нашої команди професіоналів!

Департамент управління персоналом

050-425-51-90, Наталія