Zostaw opinię
Eurovia
Ogólna ocena oparta na recenzjach pracy. Ocena nie jest równa średniej ze wszystkich ocen. Wpływ na to ma nowość i liczba recenzji. Dowiedz się więcej o obliczaniu rankingu .
Oceń pracę Eurovia
Pensja
Szefowie
Miejsce pracy
Zespół
Możliwości dla kariery
Polecają dla zatrudnienia

7 Polecają pracę w firmie.

6 Nie polecają pracy w firmie.

0 Wstrzymały się przed zostawieniem opinii.

Opinie pracowników o firmie Eurovia

Stanowisko
Miasto
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracował w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Ja co prawda pracowałem kilka lat temu i firma miała swoje plusy i minusy. Z plusów mogę wymienić dobre wynagrodzenie, fajne świadczenia pozapłacowe i dobra atmosfera. Chyba te pozytywy i tak są istotniejsze niż negatywy, tak to wyglądało w każdym razie z mojego doświadczenia.

Co można ulepszyć:

Z minusów z kolei nie było możliwości rozwoju, dużo stresu i na tamten czas zatrudnienie nie było stabilne po prostu.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
PensjaSzefowieMiejsce pracyZespółMożliwości dla kariery
Pracuje w firmie 1-2 lata
Poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Jestem pracownikiem jednego z podwykonawców tej firmy i moim zdaniem ludzie, którzy tam pracują, wydają się być zadowoleni z pracy. Według mnie nie musza się naharować tak jak to bywa u małych prywaciarzy, który każdy grosz oglądają z każdej strony, zanim go zapłacą. Co prawda trzeba się liczyć z tym, że trzeba będzie wyjechać w delegację albo mieć nocną zmianę. Jeśli chodzi o wynagrodzenie podwykonawców, to nie mam nic do zarzucenia, pensja jest na czas. Jedyny minus odnośnie wynagodzenia, to że czasem trzeba czekać miesiąc, żeby dostać protokół odbioru, bez którego nie ma możliwości wystawienia faktury. Na koniec, kontakt z firmą - to zależy od podejścia kierowników, a jest różnie, jak wszędzie.

Czy ta opinia jest użyteczna?10
Aplikowalł do firmy
Nie poleca tego pracodawcę
Stanowisko nie podane
Zalety:

Opinia negująca sposób napisania maila do potencjalnego pracownika.

Co można ulepszyć:

Co prawda nie jestem pracownikiem, ale chciałem tam pracować. Widać, jak zależy im na pracownikach, skoro maila napisali chyba przy pomocy translatora w stylu Kali jeść, Kali być. Moim zdaniem to jest brak szacunku dla potencjalnego pracownika. Nie chodzi mi o to, żeby pisali jakieś epopeje czy coś. Po prostu żeby chociaż sprawiali wrażenie profesjonalistów, a tak to wygląda jakby ktoś z ulicy pisał, no żenada po prostu.

Czy ta opinia jest użyteczna?00
Eurovia to firma zajmująca się budownictwem drogowym oraz produkcją kruszyw drogowych. Jest liderem na polskim rynku, posiada oddziały i wytwórnie mieszanek mineralno-asfaltowych oraz emulsji na terenie całego kraju. Dysponuje również własnymi kopalniami.

Zdjęcia od pracowników firmy Eurovia

Brak zdjęć. Dodaj zdjęcia jako pierwszy.

Częste pytania o pracy w firmie Eurovia

🛠️ Czy pracownicy polecają firmę Eurovia do zatrudnienia?

⚡ Z 3 pracowników firmy Eurovia 7 poleca pracę w firmie, 6 nie poleca firmę do zatrudnienia oraz 0 nie głosowali.

💰 Rozmiar wynagrodzenia w firmie Eurovia

3 pracowników firmy Eurovia ocenia rozmiar wynagrodzenia na 3,6 z 5

💼 Jak pracownicy Eurovia oceniają zarząd firmy?

3 pracowników firmy Eurovia ocenia pracę zarządu na 3,5 z 5

📈 Jak pracownicy Eurovia oceniają karierę w firmie?

3 pracowników firmy Eurovia ocenia karierę w firmie na 3,5 z 5