Работа в Famed

Отзывы сотрудников о компании Famed

Famed Żywiec to czołowy, europejski producent wysokiej jakości sprzętu medycznego. W naszej 73-letniej historii dostarczyliśmy do placówek medycznych tysiące egzemplarzy najwyższej jakości stołów operacyjnych, łóżek, foteli zabiegowych i innego sprzętu. Z wyrobów Famedu korzystają lekarze w Polsce i 100 krajach świata, na najbardziej wymagających rynkach i w najtrudniejszych warunkach.

Siłę naszej marki budujemy w oparciu o ponad 140 lat doświadczeń żywieckich firm oraz rzemieślników, od XIX wieku specjalizujących się w wytwórstwie wyrobów metalowych. Kluczową przewagę konkurencyjną Famedu Żywiec w dynamicznie rozwijającej się branży medycznej stanowi wykwalifikowana kadra. Dzięki zaangażowaniu zespołu wysokiej klasy specjalistów, wspieranych przez nowoczesny park maszynowy i wypracowane na przestrzeni lat unikalne rozwiązania technologiczne, dostarczamy cieszący się wyjątkowo pochlebną opinią sprzęt, przyczyniając się do poprawy jakości opieki medycznej w Polsce i na świecie.